Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megérné innen kiskutyát venni?

Megérné innen kiskutyát venni?

Figyelt kérdés

[link]

Egészségesnek tűnnek, de félek, ez nem elég. :S


2011. máj. 11. 22:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tilos chip nélküli kutyát eladni.
2011. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Tényleg? :O Nem is tudtam, köszi!
2011. máj. 11. 22:15
 4/19 Akiteki ***** válasza:
100%
felejtsd el. Vegyél az újságosnál egy kutyaújságot inkább, az expresszt felejtsd el.
2011. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg állatmenhelyeken is körülnézhetnél, ott is vannak kiskutyák! Az expressről sose vegyél állatot!
2011. máj. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
én onnan vettem...ki kell fogni, én egy nagyon kedves, lelkiismeretes lánytól vettem
2011. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Melyikre gondolsz? Amit én linkeltem?
2011. máj. 12. 15:23
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne nézz expresszt!!árt a szépségednek
2011. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát...Én is expresszen találtam a kutyusom!Pont ugyn ilyen volt a leírás(oltásokat tekintve).Nagyszerű kutyus!Ha hobbi célra veszed és ahogy azt már írták kifogsz egy rendes eladót akkor semmi baj nem lesz!Persze az is fontos, melyiket választod az alomból,semmiképp ne azt amelyik félős.Ami a chipet illeti azt te is el tudod intézni,de vigyázz nehogy olyan állatorvoshoz menj aki jelenti mert nagyon drága a büntetés!Egyépként úgy láttam rengeteg ilyen fajta kiskutyust lehet találni,de ha ebbe szerettél bele valószínüleg ezt fogod megvenni!Én is nagyon féltem,hogy nem lesz fajtatiszta,meg beteg lesz, mert beijesztettek.Persze ezt neked kell eldöntened,nem pedig másoknak!
2011. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 panettone ***** válasza:

Kérédés mennyit enged?!


Ha nincs tk, akkor nem mondhatja hogy fajtatiszt...


Chip nélkül eldani ár törvénybe ütközik, és ami ennél fontosabb neked pótolni kell ami az ő költsége lett volna ( +5-6000,-) mivel neked csak regiszrálmi vagy átíratnikellne e ami 1500,- ft ha csak átírni akkor ingyen van.

De én sem vennék hobbi alomból, mivel semmire nincs garancia arra se hogy fajtatiszta és nem cuki puli keverék- nem lenne gond csak kicsit nagyobb lesz, terelni fog és nem illik 35000,-t kérni érte :-)


De ezt a kutyát ismerem:

[link]

Ő az ideiglenes gondozója esetleg érdeklődj felőle Anikónál. [link]


Ha minőségi kölykökt szeretnél ne a tkv-ön spórolj az csak 5500,- ft ár különbség, vegyél tenyésztőtől. Ha nem kell hogy kölyök legyen, akkor inkább fogadj örökbe. Nagy divat lett társasági kutyát tartani és amilyen igénytelenek a magyarok sokat mentenek még láncról is. Egyik sem kevesebbba tkves társaiknál csak ilyen helyen születtek.

2011. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!