Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől kopott ki kutyám orra?...

Mitől kopott ki kutyám orra? Nem lehet visszafeketíteni valahogy?

Figyelt kérdés
Bichon kutyusomnak bebarnult az orra olyan 9 hónapos kora körűl. Addig teljesen fekete volt. Előbb foltokban, mostmár szinte teljesen barna. Mitől lehet? Nem lehet valahogy visszahoznia színét?( még mielőtt valaki ezzel jönne, ígyis imádom, de mégis jobb lenne, ha fekete lenne, mindig kérdezik az utcán, hogy mi van az orrával) Az orvos azt mondta, hogy nem tudja, valami pigmenthiba, vagy mi...
2011. máj. 13. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
fekete alkoholos filc? :XD
2011. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit eszik?
2011. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Acana
2011. máj. 13. 13:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős most?
2011. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 év és 1 hónap.
2011. máj. 13. 14:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy nem lehet sokkal idősebb. Az én kutyám orra is sokat világosodik télen, aztán amikor több napfény éri, akkor visszabarnul:)
2011. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is ilyen fajta kutyám van , és nálunk is kivilágosodott az orra. De csak foltokban ,kissé rózsa színes lett. Ez kb 1 éves korába történt. Most 4éves semmi baja nincs neki , csak pöttyös :)
2011. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy váltóorra van, vagy kissé pigmenthibás. Egészségileg semmi bajt nem okoz.
2011. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!