Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Belgajuhász keverékem...

Van egy Belgajuhász keverékem 10 éves de a doki azt mondta hogy egy 5 évesnek felel meg a szervezete és a szervei. Szerintetek ajánlatos most még pároztatni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 13:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

És akkor azoknak a leesndő gazdáknak, miért nem ajánlasz egyet a menhelyről? Miért azoktól a keverékektől veszed el a potenciális gazdákat?

Nem igaz, hogy valaki, aki látja, hogy milyen állapotok uralkodnak itthon, ha gazdátlan kutyáról van szó, akkor még van annyi esze (bocs, nincs ...) hogy még almot hoz le.

Az meghogy egy 10 éves kutyát elletni ... nem normális dolog. A 70 éves öreganyádtól sem várod el hogy kihordjon egy gyereket ...

2011. máj. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A dokid a pénzre hajt ez nem kétség!!

Szerinted még ha nem is kell császározni a kutyád, attól még nem jár költségekkel az alom? :-O :-O

Szerinted az oltásokat, a chipeket ( a chip beadása kötelező mint a veszettség elleni oltás, elmúlasztását a törvény bünteti ) a féregtelanítőt ingyé fogja beadni?????

Vagy te is inkább oda ajándékozod minden féle alap dolgok nélkül, és ro..tul le..arod amikor kínok között elviszi a kölyköt a parvo.......

te nem vagy sehol se önkéntes, mert azok nem így gondolkoznak. te csak egy nyomorult felelőtlen szaporító vagy!!!!!!!

Amely kutyáktól meg eleveszed a helyet szerinted hová kerülnek? Megmondom! Elaltatják, és a konzerv ipar bele tölti a kutya macska konzervbe, amit te megetetsz a saját kutyákkal!!!!!

2011. máj. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Jézusom mennyi sötét ember van itt Mo.-on. :-O


Én pont most fogom ivartalaítattni a tk.-ett szukámat mert anatómiailag nem olyan a felípítése amilyennek lennie kéne. Fajtájához képest vékony csontozatú......

Amúgy meg három éves gyönyörű mozgású dp. mentes ( nem hivatalos ugyan a röntgen de van ).


Kérdező SZÉGYELD magad!!!!!!!!

2011. máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Tessék itt egy FAJTATISZTA vizsla. Már nem kellett senkinek. Már alszik, és megy a konzerbe.....


[link]

2011. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Elmondom nektek önkéntes vagyok. És az oltásokat megkapnák mivel a párom állatorvos szóval nem a pénzre hajt. a gazdái a kutyáknak pedig családban vannak az én családomnak is kellene belőle meg a párom családjának is. És jobb lenne megválogatnátok a szavaitokat. Amúgy ez csak a egy kérdés volt ez nem azt jelentette hogy száz százalék hogy elletem.
2011. máj. 16. 10:34
 16/21 anonim ***** válasza:

És a családod tagjainak miért kell pont a te kutyád kölyke? Miért nem hoznak ki menhelyről egyet?

Tessék, itt egy csomó belga, meg belga keverék:

[link]

[link]


[link]

2011. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Őt is csak ismerősnek adták oda:


[link]

2011. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
hát ezt bebuktad mert őt a saját gazdája verte agyon tatabábányán
2011. máj. 30. 11:00
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hanem, hogy az országnak nincs szüksége még egy keverék alomra. Van elég! Gondolkozz már egy kicsit...Ha önkéntes lennél tényleg, eszedbe se jutna ekkora butaság! Én a fajtatiszta Bichonomat ivartalanítottam 6 hónapos korában, pedig az ő kölykeire nagyobb igény lett volna, de nem vagyok egy felelőtlen szaporító!
2011. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A saját gazdája??? És akkor arra mi a garancia, hogy a tieid nem ilyen helyre kerülnek? Tudod ellenőrizni? Vissza tudod venni ha baj van?


Mindegy, azt csinálsz, amit akarsz, a lelkiismereteddel te számolsz el, senki más.

2011. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!