Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Már képtelen...

Mit tegyek? Már képtelen vagyok elviselni. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A szomszédunkban egy undorító természettel megáldott család él. (Nem részletezném, miért. )Fél éve új kutyájuk lett. A kutya majdnem egész nap vonyít, legalábbis amikor én itt vagyok du. 4-től, folyamatosan hallom. Kb. 10 percenként ráordítanak úgy, hogy gyakran még a csukott ablakon is áthallatszik hozzánk:S Akkor 2 percre csendben marad, majd újra elkezdi a vonyítást. Mit tudnék tenni ebben az esetben? Egyrészt azért zavar, mert nem tudok nyugodtan tanulni az érettségire, másrészt pedig nagyon szeretem az állatokat, és szeretném, ha állatvédő szervezeteknél kiderülne, hogy mit csinálnak a kutyával.
2011. máj. 16. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

NEM tudnak semmivel se többet tenni az állatvédők,mint bármelyik magánember.Semmi jogkörük,intézkedési lehetőségük nincs azon kívül,amit a kérdező is megtehet:be kell menni a jegyzőhöz,köteles intézkedni állatvédelmi ügyekben.

Hogy érted,hogy az előző kutyánál kimutatták a veszettséget?

2011. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Most mér nem tudnak semmit tenni? A tetkós állatvédők elviszik az állatokat onnan ahol rosszul bánnak velük, azt meg h a gazda h visítozik, la.arják
2011. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 compactegon ***** válasza:
igen, keresd fel a tetkósokat, majd azok megmutatják a gazdának, milyen is az, ha valakit fadarabokkal kicsit megsimogatnak. kurv@ anyját az ilyeneknek, minek neki kutya!
2011. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Egyik kérdésre válaszolok: az előző kutya veszettségét úgy mutatták ki, hogy akit megharapott az elkapta veszettséget. Kórházban mutatták ki a vérében.


Köszönöm a sok segítő választ!


Egyébként ezt a kutyát úgy lopták... Szegényt meg szeretném menteni az ilyen emberektől..

2011. máj. 17. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!