Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furcsán viselkedik a kutyám....

Furcsán viselkedik a kutyám. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Van egy kb. 2 éves,keverék,lány kutyám.Az utóbbi időben nagyon furcsán viselkedik.Gyakran morog rám,vagy nem jön ha hivom.Már nemis akar a házban aludni,pedig mindégis bent aludt!Még ha esik is az eső és behivom,akkor sem akar bent aludni.Ma elkezdett "sirni" a kedvenc labdájával a szájában,és azt hittem játszani akar.Kimentem és játszottunk egy kicsit,aztán egyszercsak bebujt egy szűk helyre,ugy h csak a farka látszott ki.Mikor rászoltam h jöjjön ki,csunyán rám morgott,főleg mikor megpiszkáltam a farkát.Azt hittem kiskutyái születtek,de később leellenőriztem,és nem volt ott semmi.

Tény,hogy elég nagy és kemény a pocija,meg a cicije be van dagadva,de máskor is volt már igy,pl mikor tüzelt.

Minden esetre,holna visszük állatorvoshoz,mert amugyis kell kapjon oltást.De szerintetek miért viselkedik igy?


2011. máj. 17. 18:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Vagy vemhes, vagy álvemhes, vagy egyéb baja van.

Ivartalanítani kéne

2011. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Kedves 18:41-es!Nem vagyok állatorvos,hogy megállapitsam hogy hasas-e a kutya vagy sem!És fentebb már emlitettem,hogy máskor is voltak olyan jelek (duzzatt mell,nagy pocak) hogy hasas,és mégsem volt sose az!
2011. máj. 17. 18:45
 13/20 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek hogy álvemhes.
2011. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Álvemhes. Eddig is az volt, mikor hasonló tünetei voltak. És ezután is minden tüzelés után az lesz. Ha nem ivartalaníttatod, akkor 6-8 éves kora körül kezdheted a búcsúzkodást.
2011. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy álvemhes a kutyád ezen kívül nem elég biztos a falkavezéri pozíciód. A kutya lassan felnő és próbálgatja az erejét. Az álvemhesség nem vicc, a kutyának szenvedés, és ha ellik igazából akkor sem múlik el! Ivartalanítás a legjobb, és persze a szigorú nevelés.
2011. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Utána néztem a neten,hogy mik az álvemhesség tünetei,és mind ráillik a kutyusomra.Holnap az állatorvos eldönti hogy mi lesz a jobb neki.Mégegyszer köszönöm:)
2011. máj. 17. 19:21
 17/20 anonim ***** válasza:

Beteg, fájdalmai vannak, azért morog szegény. Ti emberek olyan kedvesek vagytok, ha szenvedtek?


Kérdező!

Majd írd meg, mit mondott a doki. Remélem nincs nagy baj!

2011. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Megirom holnap,mit mondott a doki.Már nagyon kiváncsi vagyok és félek hogy valami nagy baj van:(
2011. máj. 17. 21:54
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz állatorvosnak lenni hogy tudd vemhes e a kutyád vagy sem!:S

Párzott vagy sem ?

2011. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Voltunk a dokinál.Megvizsgálta,és azt mondta semmi baja...Mondtam neki a tüneteket,és azt is nézte h vemhes-e,de nincs gond.
2011. máj. 18. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!