Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hogy nem eszi meg?

Hogy hogy nem eszi meg?

Figyelt kérdés

A kutyusom nem szereti a tápot. Morzsit és Chappit kap felváltva. (szüleim nem hajlandóak drágábbat venni).

Ha öntünk rá neki a mi ennivalónkból akkor pedig falja.

Azért nem eszi meg, mert annyira rossz az íze magában vagy mert tudja, hogyha nem eszi meg akkor kap rá a mi ennivalónkból?


2011. máj. 18. 09:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
vedd el tőle, hagyj ki egy napot és utána add neki, hidd el, soha többé nem fogja megcsinálni
2011. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

nem, baromi rosszul gondlod hogy az amit te eszel az jó a kutyának.

erről már volt egy csomó vita. nem is kezdelek el győzködni. de azért csak próbaképpen beguglizhatnád hogy mit irnak róla a kutyasulik, meg az állatorvosok...

engem mindig meglep ha valaki tudja használni az interneten, van kutyája és ekkora tévedésekben élnek.

2011. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen válogatós a kutyád.Nekem is volt hasonló problémám , a kutyám nem szerette a száraz tápot csak ha ráöntöttünk valamit.Aztán én is elkezdtem azt csinálni , hogy elvettem tőle 15 perc után , 4 napig nem evett de az 5. napon befalta az egész adagot.Azóta nincs ilyen probléma és bevezettem azt hogy hétköznap tápot , hétvégén pedig főtt kaját kap.
2011. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem kéne kényszeríteni a kutyát,hogy ízesített szemetet egyen...
2011. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem veszed észre, hogy senkit nem érdekel a hülyeséged?

Amúgy ha párizsit vagy virslit eszel, szerinted abban mi van? Ugyanaz a vágóhídi hulladék, ha szerencséd van. Ha nincs, akkor csak térfogatnövelő és szója.

2011. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egy ember eldöntheti,mit eszik,a kutya nem.

Én vagyok annyira igényes,hogy nem eszek szemetet,de a kutyámnak se adom.

2011. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rossz a táp minősége, azért nem erőltettem a kutyára. De sajnos nem én döntöm el, hogy milyen tápot egyen :(
2011. máj. 18. 22:55
 18/18 Tomi0226 válasza:
Már megint egy gyereket szapultok!!!! Nem arra volt kíváncsi, hogy milyen a tápok minősége hanem arra, hogy ravaszkodik-e a kutyája!
2011. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!