Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírtátok kivárni? Már...

Hogy bírtátok kivárni? Már beleőrülök.

Figyelt kérdés

Itt olvastam nemrég egy kérdést és elárulta benne a kérdező, hogy kínai kopasz kutyát szeretne. Na amikor elolvastam olyan rossz érzés tört rám:(

Tavaly óta várom, hogy végre legyen előjegyezhető kölyök egy bizonyos tenyésztőnél, de "csak" július közepe felé fognak megszületni a kiskutyák. Olyan rossz, hogy még ennyit kell várnom rá:(

Már számolom vissza a napokat is:) Csak az a baj, hogy mióta elolvastam a kérdést egész nap a kiskutya jár a fejemben.


Hogy vészeltétek át ezt a várakozást?:)


2011. máj. 18. 11:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igen kínaim lesz:)

Az Arabea Angels kennelből:)

2011. máj. 18. 12:39
 12/17 anonim ***** válasza:
Én akkor tudtam melyik szukától szeretnék majd kölyköt, akit először 3 hónaposan láttam. Szerinted mennyit kellett várnom?:))))))) De igy figyelemmel kisérhettem a fejlődését, az eredményeit, és nem vártam hiába, mert gyönyörű két kiskutyával ajándékozott meg minket, akik maholnap 2 évesek:)
2011. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én 3.5 évet vártam a kutyámra és tegnap előtt hoztam el. :)

Az előző kutyámra "csak" 2 évet vártam.


Hidd el,megéri.Én is úgy voltam vele,hogy sosem jön el az a nap,amikor végre elhozhatom.És lám.

A fedeztetéstől kezdve amúgy én is számoltam a napokat,hogy mikor jön már. :)

2011. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, bár nekem nem kellett egy évet se várnom. De addig folyton készültem, könyveket bújtam, stb...
2011. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Éns uyganígy vagyok vele.Jövőre fogok ballagni és yorkit fogok kapni.Annyira várom már de az még legalább 1 év :S
2011. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia

Én 2 éve várok a kiskutyémra

Jún.3.-án már itt lesz :)

Nekem még most is nehezemre esik kivárni :D De egyszer úgyis eljön :DD

Én pl, soha nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan eljön az a bizonyos 2 hét :D Nem is tudom, mi lesz ha már csak 1 nap lesz :DDD

Nyugi, hipp-hopp eljön az az idő :D Megállni nem fog :))

Ha meg ennyire türelmetlen vagy, keress egy olyan almot, ahol már megszülettek a kutyusok, és akkor minél hamarabb nálad lehet. Bocsi, de más ötletem nincs :DD

2011. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Számoltam a napokat, mindenkinek mondogattam, hogy hány nap van még. Lestem az emaileket, hogy mi újság a kölykökkel.

Olvasgattam a fórumokat, nevelési könyveket, tervezgettem, számolgattam, hogy mikor vihetem majd oviba és suliba, nézegettem a képeit, áradoztam róla, beszereztem az összes felszerelését, előkészítettem számára a terepet. 24 órával azelőtt, hogy elindultunk érte, még a visszaszámlálót is bekapcsoltam a telefonomon :)

2011. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!