Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet séta közben ismerkedni?

Lehet séta közben ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyedül szoktam sétáltatni a kutyáimat, és kicsit unalmas. Jó lenne, ha valakivel együtt mehetnék.

Szoktatok többen kutyát sétáltatni?


2011. máj. 19. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a környékeden nem jön veled szembe potenciális jelölt, akkor menj egy kutyás túrára!

Állítólag szoktak így összeállni kutyások, és együtt kirándulnak akár több napokat is...

2011. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik parkban minden sete hétkor van bandázás. November óta lakunk itt, már ismerem az összes gazdit, tudom mivel foglalkoznak, van-e gyerekük, meg minden. Tök jó kis csapat gyűlt össze, nagyon bírom őket. Én úgy csináltam az elején, hogy ahányszor kutyasétáltatóval találkoztam, megkérdeztem, hogy hol szoktak bandázni, van-e szaladgálós sok kutyás hely, meg időpont.
2011. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, én is találtam így barátokat. Csak bizonyosodj meg róla hogy a másik páros is akarja... Mert elég bunkó dolog amikor én megyek szépen pórázon a másik meg csak úgy kérdezés nélkül odaengedi a kutyáját, aztán még én leszek az antiszoc ha rászólok, hogy nem kéne. Pedig lehet hogy tüzel a kutyám vagy sietünk vagy akármi. Vagy amikor láthatóan csinálunk valamit és a másik odaengedi a kutyáját aki nem akar leszállni az enyémről vagy csak ott bámul. Pl amikor gyakorlunk egy vizsgára... Szóval tartsuk tiszteletben a másikat.
2011. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig különböző időpontokban menj sétálni, előbb-utóbb összefutsz a többi kutyással, megkérdezheted, hogy ők mikor járnak ki, és igazodhatsz hozzájuk. Általában így működik :)
2011. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A reggeli séta kivételével szinte sosem egyedül sétáltatom a kutyát. Néha azért reggel is össze futok egy két kutyással. Délután a közeli futtatóra szoktunk kijárni ahol össze ismerkedtem jó pár emberrel. Itt szedtem össze társaságot, meg volt is egy kutyás ismerősöm. Mi mikor megindulunk sétálni van hogy 5-6 vagy akár több kutyával sétálunk a városban. De azért persze kulturált keretek között. Pórázon, nem zavarva a járókelőket stb. Futtatón elengedve vannak a kutyák ott meg még több kutyás szokott lenni.

Arra figyelj, hogy tényleg ha ismerkedsz akkor bizonyosodj meg róla, hogy nem zavarsz ha az adott kutyással/kutyásokkal mész tovább sétálni. Mindig kérdezz rá. Sok sikert :)

2011. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem amikor kutyám lett, teljesen átalakult a baráti köröm, a beképzelt csajszikat szép lassan otthagytam a búsba, megismertem egy lányt a suliból, kiderült kutyasuliba jár a kutyáival, és szinte egyformák vagyunk;

nem különösebben érdekel a külső, a kutyákért élünk, és ha elkezdünk beszélni a kutyáinkról az osztálytársainknak, szó szerint hülyének néznek. Szóval így tök jóba lettünk:)

De fiatal felnőttekkel is elbeszélgetek kutyasétáltatás közben, és így megismertük egymást.

Valamelyik nap már a "beképzelt csajszik" a fejemhez is vágták, hogy úgy megváltoztam, hogy már mindig csak a kutyákkal vagyok elfoglalva blablabla... de nem érdekel, ha ezt szeretem akkor nem fogok megváltozni:)

Remélem neked is sikerül, csak próbálj beszélgetni a szimpatikus kutyásokkal, hidd el egy idő után nagyon megfogjátok kedvelni egymást.

2011. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is kb így vagyok vele, mint az utolsó válaszoló :) Teljesen lecserélődött a baráti köröm. A kutyázásom megfertőzött pár embert, azóta 3-4 olyan ember is kutyázik velem, aki előtte nem.

Nálunk a parkban délutánonként vagy kora este az ölebek vannak, este a nagykutyásoké a terület, persze szoktunk egyszerre is menni. Ha új kutya jön, megkérdezzük, hogy nem engedi-e el, hogy hívják, stb. Bevonjuk a gazdit a beszélgetésbe.

2011. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!