Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy cukorbeteg...

Mennyibe kerül egy cukorbeteg kutya orvosi kezelése? Mik a főbb tünetei? Mi történik, ha nem kap kezelést?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem bántottál meg, ha az állatorvos nem tud valamit, arról nem tehetek, lehet h ő sem, az embereknél se mindig tudják, h mi a baj, lehet csak az öregség miatt rozzant meg szegénykém :(
2011. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen egyet értünk.Náluk sokkal nehezebb megállapítani mi lehet a bajuk,de ha nem tudok valamit akkor utána nézek ez vonatkozik a dokira.Én sem tudtam róla semmit addig ameddig nem ástam bele jobban a dolgokba.
2011. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A keresztanyának volt egy cukorbeteg kutyája, de ő kiskora óta az volt és mellé epilepsziás. Azt tudom, hogy sántított a hátsó lábára és ő is mindig vékony volt. Ő csicsókát adott neki. Több mint 15 évet élt így is a kutyus és nem a cukorbetegség miatt halt meg hanem az epilepszia miatt, mert már szinte minden nap rohamai voltak. Nem tudom, hogy milyen gyógyszereket kellet adni vagy egyáltalán adott-e neki a cukorbetegségére gyógyszert, de a csicsókát minden nap ette az biztos.
2015. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!