Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg apportozni?

Hogyan tanítsam meg apportozni?

Figyelt kérdés
ELszalad a labdáért, de lefekszik, és elkezdi rágcsálni...:)
2011. máj. 21. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
fel kel kelteni az érdeklődését, hogy ha visszajön kapjon valami falatot, nefélj hamar rá fog jönni... ha nem adná oda, vagy makacskodik, ne szaladj utána, mert játéknak veszi, türelmesen várd... milyen fajta kutyád van??
2011. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Stafim van, fél éves :)

Ilyen megoldásokhoz is folyamodtam, akkor otthagyja a francba a labdát, vagy botot, és odajön anélkül a jutalomért. :D

2011. máj. 21. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyobb motiváció neki birtoklás, mint a megszerzés. Az én kutyám is ilyen. Azt csináltam, hogy ha volt nála labda, akkor kicsit kergettem, játszottam vele, és aztán elrohantam az ellenkező irányba, mint a behívásnál. Ilyenkor utánamfutott, de hozta a labdát, én meg nem vettem el tőle, hanem újra megkergettem. Neki ez a kergetőzős játék nagyobb motiváció, mint a jutalomfalat, ezért ezzel jutalmazom a labda visszahozást.
2011. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!