Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogadott valaki örökbe kutyát...

Fogadott valaki örökbe kutyát menhelyről?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel ezt a kérdést hogy akik éppen azon gondolkodnak h kutyát szeretnének azok elgondolkodjanak ezen az eshetőségen is!:D
2011. máj. 21. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

15:22-nek.

Az Illator út NEM menhely hanem a fővárosi ebrendészeti telephely. SINTÉR telep.

A menhely és a sintér között óriási külömbség van.

2011. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Illatos út
2011. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
egyél már meg az ellötem lévőnek mért tudod ezt mondani?-.-
2011. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én a kecskeméti ebtelepen akadtam rá egy fajtiszta beagle kutyára. Tündéri kutya, már már szinte családtag. Én úgy gondolom, hogy a menhelyes kutyáknak is jár még egy esély. Körhátránnyal indulnak sokaknál, pedig egyáltalán nem szégyen menhelyről kutyát hazavinni. Én úgy vagyok vele, hogy aki menhelyről visz haza egy kutyát az életet ment.
2011. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem, hogy hogy tudtatok választani? Nekem nincs kutyám, cicc van, tenyésztőtől. Nekem bármilyen macska jó lenne, de ez a kis lusta ittmarad a másodikon velünk, bár ki tudna menni az udvarról ha nagyon akarna, de nem vágyik, szoktam néha sétáltatni, de laposkúszásban kotor vissza, a "bármileyn" cica meg elmenne..:S

Ha elmentek menhelyre mi alapján választatok kutyát? Meglátod, megszereted.. És a többit nem sajnáljátok otthagyni?:S Plusz milyen korút hoztatok/vittetek el? A városban ahol lakom minden szombaton a piacra ki szokott menni a menhely, éppen leválasztható, azaz kicsi kutyákkal és cicákkal, beoltogatva ingyen elvihetőek. Öregebb, vagy inkább ilyen kicsi kutyát választanátok?

2011. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

12:03

Próbálj úgy választani, hogy a Te igényeidnek megfeleljen.

( mi hoztuk ki a tk.-ett nj.-t )

Pl. ha gyerek van, akkor szeresse a gyerekeket. Ha sportolni szeretsz akkor nagy legyen a mozgás igénye. Vagy pl. van egy manyek a háznál, akkor ne bántsa a macskákat...stb.

Érdemes menhelyről választani, mert ott már tudnak felvilágosítást adni hogy melyik kutyának milyen a személyisége. Melyik passzol az igényeidnek.

Mi azért mentünk sintér telepre, mert nem volt fontos, hogy szeresse az embereket, vagy a macskákat, csak az hogy nagy testű legyen és ugasson. :-)

2011. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!