Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez állatkinzás?...

Szerintetek ez állatkinzás? (lent)

Figyelt kérdés

A napokban láttam egy dolgot, ami nagyon megviselt, még aludni sem tudtam napokig.

Mentünk kutyát venni, és a pasas mondta, hogy nézzük meg mit tud a pitbullja. Nekik ez volt a "kiképzés"!

Az egyik férfi tartotta pórázon a kutyát, a kapu nyitva volt, a másik férfi meg a kapun kivülről ütögette egy vastag csővel. Nagyon agressziv kutya volt, féltem tőle. Azt mondták ezt azért csinálják, hogy jó házőrző legyen. Viszont odavágott olyat szegény kutyusnak, hogy letérdelt, összeesett, és ömlött a vér az orrából.

Nagyon rosszul lettem, azóta is ha belegondolok. Ráadásul mi voltunk a hülyék, hogy nem értünk hozzá, mikor mondtuk, hogy ne csinálja!

Legszivesebben kiküldtem volna az állatvédőket, bánom, hogy nm tettem:((


2011. máj. 25. 10:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az örző-védő képzés nem itt kezdődik. Ezek agyatlan vadparasztok.
2011. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt szeretném mondani,hogy szöryű!Hogy lehetnek ilyenek az emberek?

A válaszom:Rendőrség,vagy állatvédpk,ők jobban megérdemlik a kutyát,mint a gazdája!

2011. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!