Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam ketrecre?

Hogyan szoktassam ketrecre?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyám. 1hétig bent aludt velem, és már lassan ki szeretném tenni, mert kinti kutya lesz. Csak mikor elhoztam, nem akartam rögtön az elsö éjszakáján kitenni. Most ha bezárom, kiönti a vizet, szétrágja a pokrócokat tányérokat össze vissza dobálja.... De ha bent vagyok vele, akkor nyugodt.


Hogyan érjem el, hogy nincs semmi baj, menjek oda be hozzá, és legyek vele? Vagy éppen csak hadjam, hagy vonyitson?


De azt sem lehet, hogy ne zárjam be, mert nemszaladgálhat az udvaron felűgyelet nélkűl, és egyszerűen kell neki egy hely alvásra, ez nem is ketrecnek mondható, hanem olyan karán, ami fából van összerakva, és nemlehet kilátni sehol, csak egy lyukacska van ott. De az ajtaját megcsináljuk ketrec ajtónak. Van valami tapasztalat? Mert nekem semmi nem jut eszembe.


2011. máj. 25. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ezt előbb kellett volna meggondolni...jo hogy nem láncra vered a virágok miatt... amibe valószinűleg kánikulában bele fog feküdni, mert az hűsit.

vagy ha már barkácsolsz akkor nem értem miért nem csinálsz keritést a virágok elé??

2011. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

ezt apja akarta igy, es nagy hely az ahova be van zarva, kb igy durvan 3x2 meter, es magassag pedig 2-3.5 meter. ugyhogy azzal nincs gond. Vettem neki azt a cica talat, amibe homok van, es abba piszkit, hatul van neki pokroc, szalma, es az egesz le van takarva szonyeggel. Egyszeruen azzal nincs gond.


Az alvast meg nemugyertettem, hogy este, hanem ha hazajovok mar csut. pentek munkabol, es faradt vagyok, nappal lefekszek a pokrocra, vagy a vallendara kint, es eggyut vagyunk. Mostis kint van, egesz nap, csak este vittem ki hajnali 3kor, mert nemakart bent aludni. ment ki allandoan. Lehet nagykorara mar nemfogja a viragot bantani, mert most meg kicsike, de meg anyi, hogy annyaek felnek tole, mert azt mondjak ra, hogy gyilkos kutya, es ha felno, mindenkit megol majd. Egyszeruen nem hiszik el nekem, hogy azt arra kell nevelni, hogy gyilkoljon, es ha rendesen neveled, akkor nem lesz vele problema....

2011. máj. 29. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!