Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam? (többi lent)

Melyiket válasszam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék már évek óta saját kutyát.A vizslák nagy szerelmese vagyok, de most felmertült bennem a kérdés, hogy egy kis keverék is lehet megfelelő lenne számomra, mivel (nem vagyok olyan gazdag) az Ő etetése nem lenne olyan drága mint a vizsláké, meg úgy az egyéb dolgok sem.Ebet azért szeretnék, mert kellene egy örök hű társ a sétáimra, bicikli túráimra meg kirándulásokra, szeretném tanítani alap trükkökre, agilityre, és mint mondtam túra kutya lenne belőle.Mennyi az esélye hogy találok szép, energikus kis mixet magamnak? Vagy maradjak a vizslánál? Mennyi egy vizsla tartása? :) Köszönöm előre is válaszaitokat.
2011. máj. 25. 16:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja a lényeget kifelejtettem a keverékemről. Jó kis energikus kutyus, bármikor kapható egy sétára, futásra vagy játékra. Imád csavarogni. Yorkie és máltai keverék, de szerintem van még benne más is mert egy pár centit mintha nagyobb lenne ezeknél:)
2011. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. :)
2011. máj. 28. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!