Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen olcsó de minőségi...

Milyen olcsó de minőségi kutyatápok vannak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 20:35
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Schnauzer napi kétszer 1-órát mozog
2011. máj. 25. 21:17
 12/30 anonim ***** válasza:
pedigree-t ne adj neki, nem olyan jó.. nem értem, a mi goldinknak sosem voltak ilyen problémái, de nyilván minden kutya már. Jó táp de olcsó még a Josera, Kennel's favourite
2011. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
*más
2011. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

A Brit Adultot ajánlom,azzal etetek,6-7 ezer ft között van a 15 kiló házhoz szállítással együtt.

Innen veszem:

[link]

Ajánlani tudom,nagyon korrekt cég.A táp ár-érték arányban jó,még az én nagyon problémás emésztésű kutyámnak sincs tőle baja.

2011. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%

Bztos sokan azt fogják mondani ilyen helyen nem vennének kutyaeledelt.Ezzel én is így voltam.Én Acanával etettem de sajnos anyagilag már nem bírtam.Az utóbbi 1 évemet a kutyaeledelek tanulmányozásával töltöttem.A kennels favourite nálam is felmerült a dog chow-t régebben próbáltam.De ha a valódi beltartalom is számít akkor ezt az eledelt bátran ajánlom:

SOLOGNAC - táplálék

OUTDOG 500 KUTYAELEDEL, a dechatlon-ban kapható.A hústartalma 30%,de van 35%-os is.Nézd meg a dog chow-t annak nincs ennyi hústartalma.A dechatlon honlapján a vadászat címszóra kattints utána ott lesznek megint választható dolgok.És ott lesz a kutyaeledelek.Remélem tudtam segíteni.És hozzá teszem még egyszer,egy elkötelezett acana hívő voltam sőt vagyok, de sajnos már nevetségesen magas áron van.

2011. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Francesca_ ***** válasza:
100%
A Josera nagyon jó kompromisszum.
2011. máj. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Josera vagy Brit Care
2011. máj. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
én is joserával etetek. az általános igényeket kielégítő tápjuk az economy 20kg 8500ft. persze van jobb tápjuk is de ez a legolcsóbb. hobbiállatnak van, tehát nem portosnak, vagy munkakutyának.
2011. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

SUSA nagyon jó minőségű eredetileg német, de most már magyar táp. Sokféle van belőle, hobbi kutyának, munkakutyának, kölyökkutyának való, és az ára is jó.

Az én kutyám 3 hónapos a neki való táp 20kg 8500ft.

www.susa.hu

2011. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Én mos Brit táppal etetek.

Az vettem észre,hogy az egyik kutyám aki mindlg ette a kakit.Már nem eszi.

Ennél maradok.

Olcsóbb mint a Dog chow.

S, 35% hús van benne.

2011. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!