Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen olcsó de minőségi...

Milyen olcsó de minőségi kutyatápok vannak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 20:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Josera, Dog Chow , ACC
2011. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Ninna ♥ ***** válasza:

Én azért kedves második vagy harmadik válaszoló, a Happy Dog tápot nem mondanám olyan olcsónak.. én 13 ezer forintért veszek a Toscana-ból egy zsákot, szóval azért sajnos a Happy Dog termékek sem olcsók, kivéve a Natur Croq termékeket, de azok meg nagyon silányok.


Kedves kérdezőnek pedig: Dog Chow, Josera, Brit, Biomill, Bosch, Bewi-dog, Belcando, stb tápokat mondanám.

2011. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Komádi Brigitta válasza:
Az ACC termékcsalád. Ez egy spanyol táp, ami Szerintem az ár-érték arányban nagyon-nagyon jó.Van kölyök, energy, special menü, maintenance fajtája.Páromnak van kutyaiskolája és a tagok 99%-a ezt a fajtát etetik.nagyon bevált!
2011. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nézegettem ezt az ACC tápot,de próbacsomag nélkül nem merem megvenni a felfújódásra hajlamos kutyámnak.
2011. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Komádi Brigitta válasza:
az acc termékcsalád élettani hatásait tekintve a felső kategóriás tápok családja közé sorolnám, az etetési tapasztalatokat nézve,az általam ismert kutyák vitalitását megfigyelve.A felfúvódás a tápok szójatartalma miatt lehet. Igazából a párom is próba képen 3-4 kilót vett, most már minden kutyánk ezt eszi.Amelyik kutyánk aktív (Mentő-kutató, terápiás munkát végez) az energy-t, az öreg (9 éves) szukánk, pedig a maintenance-t eszi.
2011. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Van ezekről a tápokról valahol részletes leírás,ahol elmondják a pontos összetételt?

Itt a neten nemigen találtam.

Honlapjuk esetleg?

2011. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Komádi Brigitta válasza:
honlapjukról nem tudok. De a facebook-on ha bejelölöd a zeus kutyaiskola-t, ott tudok neked pontos leírást adni.( ha van rá lehetőséged)de ha ez így nem jó, azt is írd meg!!!!!!!!
2011. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Komádi Brigitta válasza:

Sőt árakat is tudok neked mondani, bár nem tudom hova valósi vagy?!! Mert Derecskén nagyon-nagyon jó áron tudjuk adni a tápokat!!

De ezt a facebook-on beszéljük meg!!!!!

2011. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Jelölöm a fb-on.

2011. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Most biomill-t eszik
2011. jún. 4. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!