Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever gazdik?

Golden Retriever gazdik?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalatotok van ezzel a fajtával? Miért szereted ennyire ezt a fajtát? :D Nehéz volt vele az elején? Kérlek írjátok le, milyen hatással van rátok a Goldi kutyátok! Hasznos tanácsok? :)

Jövőhéten megkapom :)) Jól jönne egy két jó tanács :)

Köszönöm előre is!!


2011. máj. 27. 19:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia:))

Nekem januárban volt egy éves a kutyusom:))

6 hónapos koráig a házban lakott, de kint jobban érezte magát, így kiköltöztettük:)))

Nagyon imádom, játékos, mindig feldob, és nagyon ragaszkodó..:))

Ha elmegyünk sétálni, nem megy messzire, csak addig amíg tökéletesen lát engem:))

Nagyon okos, könnyen tanul:))

Más kutyusokkal nagyon jól kijön:)))

Oltásokat remekül tűri, nem fél semmitől, imádja a vizet, imádja kergetni a madarakat, macskákat:))

Ha szeretnél tudni még valamit írj:))

2011. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem volt vele nehéz:))

Egy ágyban aludtam vele, amikor wc-znie kellett, tudta, hogy csak a fürdőbe szabad, ha épp mentem le a lépcsőn ott sírt(amíg kicsi volt), hogy vigyem le, amikor már le tudott menni, akkor lefutott, leült az ajtó elé és ugatta:))

Semmi baj nem volt vele, a mai napig szobatiszta(pedig kint van), és nagyon nagyon nagyon szeretem:))

2011. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudod, ha ilyeneket olvasok, egyre jobban várom, hogy én is ezeket tapasztalhassam! Lenne egy kérdésem, igazából nem szeretek így fogalmazni, de a te kutyusod honnan van és mennyi volt? :S :)

2011. máj. 27. 20:10
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én goldim most hét hónapos. Nagyon szeretem, és próbálok intelligens kutyát faragni belőle. Pl. Engedelmesség. Én ezt nagyon fontosnak tartom, mert így meg tudod erősíteni azt, hogy Te vagy a falkavezér, és hogyha ezt folyamatosan újra a tudtára hozd, akkor nem lesznek tekintélyi problémák. Mondok egy párat. Csak akkor engeded el, ha mondod hogy mehetsz. Akkor veheti el kaját amikor mondod, és közben elveszed tőle, aztán megint visszaadod egy kis idő után. Teljesen megváltoztatta az életemet, sokkal többet vagyok kint a levegőn, sétálok az erdőben. Most több nem jut eszembe, de ha kérdésed van írhatsz priviben.
2011. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

Most perpillanat nincs több. Valahol arra is kíváncsi voltam, hogy hány ember van itt akinek van Goldi kutyusa :)

Lehet, hogy nem látja mindenki ezt a kérdést, de érdekes, hogy csak 3 választ kaptam :DD A Golden Retriever eléggé elterjedt manapság :)

2011. máj. 27. 21:18
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van, csak sajnos sok a szaporító, aki nem figyel a kutyusok és a szülők egészségére, csak a pénzért pároztatják a kutyát.
2011. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen igen :S

Az ilyen emberektől én is rosszul vagyok...... :(

De egyszerűen el lehet kerülni őket :)

2011. máj. 27. 21:36
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak nem minden embernek van pénze arra hogy minőségi kennelből vegyen kiskutyát, és ezért megveszik a szaporítótól, aki meg csak tovább pároztat emiatt. :/

Amúgy megkérdezhetem honnan lesz kutyusod? meg kíváncsiságból hogy mit fog kapni enni :)

2011. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nyíregyházáról. Nem akar eszembe jutni, hogy pontosan honnan.. :S

Enni még nem igazán tudjuk, de semmi ilyen agyonszínezett mérget, inni természetesen vizet :)

Te mivel eteted a kutyusod? :))

2011. máj. 27. 21:51
 10/21 anonim ***** válasza:

Az enyém egy ismerőstől van és 30.000 volt:))

Első vagyok:)

2011. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!