Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat a fűre való pisilésről és kakilásról? Bevált ötleteket várok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 11:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na megfogom neki tanítani, már sok mindenre sikerült. Ezt is megoldom.
2011. máj. 29. 14:19
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha talán drága, értelmes kérdést tennél fel, akkor értelmes válaszokat kapnál :)
2011. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát drága, ennél értelmesebben ezt nem lehet megfogalmazni, aki nem érti keressen magának értelmező szótárt. Elég világosan írtam, de lehet ha túl sötétek olvasták
2011. máj. 30. 12:54
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

Hány éves lehetsz? 10-15? Te agyatlan a kutyánál az alényeg h a FŰRE végezze a dolgát, nem fogod neki megtanítani h oké, akkor egy helyre mindent, mert a szagok alapján választja ki h hova akarja kitojni magát!!!


Hogyan szoktassam le a kutyámat a fűre való pisilésről és kakilásról? Bevált ötleteket várok.-> már bocsi de te vagy értelmi nyomorék ha ezt te úgy értelmezed ahogy akartad h értsék a válaszadók -.-'

egyszerűen annyit kellett volna kérdezned h : hogyan tanítsam meg a kutyámat h egy helyre végezze mindíg a dolgát!!!

OKOSKA :d

2011. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, bocsika. És te vagy ostoba, ha azt hiszed erre nem lehet megtanítani. Pár nap telt el a kérdésem feltevése óta és láss csodát már kezdi érteni mit akarok elérni és nem pisil mindenhova. Jaj be nagy dolog volt ez a kérdés. Te azt hiszed ha azt meglehet tanítani, hogy a házba ne pisiljen be, akkor azt nem lehet, hogy a fűre sem? Kis ostoba vagy, mert egy kutyának bármit meglehet tanítani, és többek között ezt is. Egy hetet adok és oda végzi a dolgát ahova neki szabad.
2011. máj. 31. 10:17
 16/16 Alexandra9517 válasza:
Nekem is ilyen gondjaim vannak, van egy stafim ő mikor hozzánk került rászokott magától hogy ne befüvesített helyekre tolja ki :P de most lett 2kölyke és azok mindig oda kakálna, és mindenki folyton belelép, nem győzünk utánuk menni lapáttal hogy felszedjük, és mit veszek észre valamelyik nap,hogy nem hogy az anyuka kutya tanítaná a kicsiket hogy a kertben végezzék el a dolgukat, hanem forditva, az anya kutya is a füvezett részekre piszkít... nem tudom mit kezdjek velük..
2014. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!