Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltünt, vagy ellopták a...

Eltünt, vagy ellopták a kutyánkat?

Figyelt kérdés
ma nem találtuk a kutyánkat, egyszerűen lehetetlennek tartom hogy ki tudott szökni, hiszen zárva volt a kapu is meg az ajtó is, a szomszéd mondta hogy este fél 11 körül értek haza és láttak egy beaglet, de nem tudták hogy a miént, van rá valami esély hogy megtaláljuk? ha netre felrakok egy hirdetést azt megnézik vagy lesz*rják? sajnos csak kis korában készült rolla kép, viszont van beleültetve egy csip amit ha bevisznek az orvoshoz, a csipp alapján beazonosítja hogy kihez tartozik, de erről nem biztos hogy tudnak
2011. máj. 29. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

tedd fel ide:

[link]

plakátolj a környéken. Hívd a környékbeli menhelyeket, sintértelpeket.

regisztrált a chip? Aki kutyát talál,az az első, hogy azt megnézeti. ha nincs is átírva a nevetekre, a tenyésztőt megtalálják

2011. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kedves előző?miről beszélsz könyörgöm?
2011. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, remélem meglesz a kutyus. Szerintem, plakátold ki a környéken, illetve a közeli állatorvos és állatkajás bolt körül. És hétfôig ne aggódj nagyon, ha valaki (csupa jóindulatból) hazavitte, akkor hétfôn biztos elvisz orvoshoz, megnézetni, hogy van-e chipje, és akkor hazakerül hozzád. Esetleg ha 1-2 ötezrest felajánlanátok, akkor nagyobb kedvvel figyelnék az emberek, hogy látják-e, mert sajnos máskülönben pont lekakilják a "kóbor" kutyákat.
2011. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek, kiderült hogy mégis van rolla pár kép amin felismerhető, és elég szép és barátságos kutya, mindenkihez odamegy és játszana, kizárt hogy ne vegyék észre, majd hirdetjük 2 helyi újságnál is és az állatorvosnál is. Csak még azt nem tudom felfogni hogy hogy a rákba szökött ki, talán a vihar miatt kinyílt az ajtó vagy nem tudom, amúgy ha a hirdetésnél jutalmat ígérünk a megtalálónak akkor nagyobb az esély arra hogy valaki visszahozza?
2011. máj. 29. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Épp tegnap szúrtam le itt emiatt valakit, aki azon problémázott, hogy érdemes lenne-e szólni a kutya gazdáinak, merthogy ô látta ugyan ki fogadta be, de mivel még csak 16 éves, így nem biztos, hogy megkapná a pénzt... xarevôk az emberek.
2011. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Errôl beszéltem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Természetesen nem kell ilyen hatalmas összeget felkínálni, de érted a lényeget, szemét kapzsi nép lett a miénk, nem segít önzetlenül.

2011. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hála az égnek meglett a kutyánk :D
2011. máj. 29. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!