Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betiltják a fülvágást? :O

Betiltják a fülvágást? :O

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 18:14
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
De kár, épp most akartam levágatni mind a kettőt...
2011. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Én tegnap voltam állatorvosnál a kiskutyámmal és kérdeztem tőle hogy lehet e még fület vágni és hogy van e előnye hátránya. Nekem amerikai staffordshire terrierem van. Azt mondta most fogják betiltani. Ennek a fajtának momentál sem előnye sem hátránya nincs,de azt mondta a fajtájához tartozik és szebb úgy. Amúgy hozzáteszem aki ezt állatkínzásnak gondolja,ez nekik nem fáj altatják őket. Gondoljatok csak bele ennyi erővel a füllövetés mi pár napos korunkban??? Az meg emberkínzás? és sorolhatnám hogy miket meg nem csinálnak az emberek mert úgy szebbek vagy menőbbek vagy stb. A kutyák is szebbek egy vágott füllel mint hogy pl égnek álljon nekik.. És ha tudnának beszélni lehet maguknak is megcsinálnák :) Jahh és az nem állatkínzás ha megfosztjuk attól hogy kiskutyája szülessen mondjuk? ennyi erővel az is az,mert ahogy egy ember szeretne gyereket vagy valamiért nem lehet neki ugyanúgy egy kutyának is rossz lehet!!! De persze arról sem ő dönt hanem mi! Ennyit a sok okosról!
2011. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!