Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Újkút szépe csivava", kinek...

"Újkút szépe csivava", kinek van ebből a kennelből csivavája?

Figyelt kérdés
Lártam már többször ebben a kennelben és nagyon tetszenek a kiskutyák, de sajnos eddig nem tudtam megfizetni, most viszont úgy néz ki hamarosan talán sikerül egyet vennem. Kinek van ebből a kennelből kiskutyája? Érdekelne, hogy nem csak szépek-e, hanem egészségesek is, ugye?
2011. jún. 2. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
valami eléhetőség, honlap?
2011. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

???

Gondolom szeretnéd megnézni a kennelt...

De, ha nem is ismered, nem hinném, h neked pont onnét van kutyád, szóval, akkor nem tudsz nekem segíteni...

2011. jún. 2. 11:09
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm. A google nem talált ilyen név alatt futó kennelt.

Pár kutyát talált csak, az egyik egy westie, a másik egy francia bulldog, a harmadik egy csivava.

Egyébként meg kell nézni a szülők szűrési eredményeit és abból lehet következtetni, hogy egészségesek-e.

2011. jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
így van szívesen leírnám a véleményem ha látnám annak ellenére, hogy nem onnan van kutyám viszont messziről felismerni a jó tenyésztőt-ami sajnos ritka mint a fehér holló az országban
2011. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha a szülők megtekinthetőek friss szűréssel rendelkeznek és egészségügyi garanciát is vállal szerződésben az eladó akkor feltételezhető, hogy egészségsek is kutyái!
2011. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha annyira jó tenyésztő lenne,akkor honlapja is lenne...
2011. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hmmm...

Azért én még várok, biztos akad, akinek pont onnét van a kutyája.

Köszi az eddigi válaszokat!!!

2011. jún. 2. 12:06
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Miért? Honlapnak kötelező lennie? huu mennyi ember sétált már bele csapdákba a szép , hangzatos honlapok miatt!!!!!
2011. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a mai világban kötelező a honlap...különben,honnan találja meg az ember,hogy milyen kennelek vannak.nem a tv-ből,nem a telefonkönyvből,ma már minden fent van a neten.utána meg ha valakit átvernek az jó nagy madár,alaposan körül kell nézni,mielőtt beleugrasz valamibe...
2011. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Egy jó tenyésztő nem a honlapjáról árul kiskutyát. Őt keresik meg. Egyszerűen kiállitásokról, és azok a gazdik ajánlják, akiknek már adott el kiskutyát.
2011. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!