Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Újkút szépe csivava", kinek...

"Újkút szépe csivava", kinek van ebből a kennelből csivavája?

Figyelt kérdés
Lártam már többször ebben a kennelben és nagyon tetszenek a kiskutyák, de sajnos eddig nem tudtam megfizetni, most viszont úgy néz ki hamarosan talán sikerül egyet vennem. Kinek van ebből a kennelből kiskutyája? Érdekelne, hogy nem csak szépek-e, hanem egészségesek is, ugye?
2011. jún. 2. 11:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nekik tényleg nincs honlapjuk, de még csak nem is nagyon hirdetnek, mégis sok alom elmegy tőlük gazdihoz, persze...

Mikor kutya nézőben voltam, 4-5 hetes kölyköket néztünk és nekik már mind volt gazdájuk, pedig nem adják áron alul és sok merlét pl. külföldre is visznek el tőlük!


Egyénként engem a személyes tapasztalatok érdeketek volna és érdekelnének továbbra is, nem az, hogy kinek mi a véleménye arról, ha van, illetve nincs egy kennelnek honlapja!

2011. jún. 2. 22:53
 12/16 anonim ***** válasza:

Sok alom???

hol sok alom születik,az már szaporítógyanús,tenyésztő nem gyártja futószalagon az almokat.

Érdemes felhívni a MEOE azon szakosztályát,ahol ezzel a fajtával foglalkoznak,és tőlük érdeklődni a kennelről,egy telefont megér.

Esetleg ők is tudnak ajánlani tenyésztőket,kölyökvásárlás előtt jó,ha több kennelt is megnézel.

2011. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

MEOE Ázsiai és Törpekutya Klub

Gróf Szilvia:

06 70 9879820

06 70 9789821

2011. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat,mindkét szám úgy kezdődik,hogy 06 70 978...
2011. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez nagy segítség lesz!
2011. jún. 5. 13:01
 16/16 panettone ***** válasza:

Esetleg érdeklődj itt:

[link]

de tuti vannak més csivis forumok is


Amúgy én sem vennék olyan helyről ahol sok alom születik és olyantól sem akinek nincs honlapja...

Az első abszolut kizáróok.

A második roppant egyszerű...

Egy igazán lelkiismertes tenyésztőnek a legnagyobb büszkeségei a kutyái. Azok elért eredményei. A tervezett almok. Hiszen ez a munkásságának a lényege.

Nekem hiába mondja hogy van kék csivi egy kan egy szuka...telefonba. Látni szeretném a felmenőket, elolvasni a szűréseik eredményét hogy felkészülhessek a döntésre hogy érezzem nem zsákbammacskát veszek.

Nekem a nincs honlap és a sok alom együtt, olyan érzetet kelt hogy annyi a kutya hogy se ideje se ereje se igénye arra hogy ezeket megmutassa...vagy meg sem felel az elvárásaimnak.

Egy-egy alomnyi kölyök neveléséhez, szocializálásához idő, türelem kell sok alom mellett ez lehetelen ...én pedig nem adnék pénzt olyan kutyáért akinél ez esetleg elmaradt.

2011. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!