Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, akinek van...

Van itt olyan, akinek van ideje, energiája, türelme egy elég neveletlen kutyához?

Figyelt kérdés
Találtuk,kopó keverék lassan 1 éves,de nem tudunk vele annyit foglalkozni,amennyit igényelné...Menhelyre nem akarom beadni,gondoskodó gazdit keresnék neki,amúgy aranyos,kedves kutya,csak eleven...
2011. jún. 3. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
én februárban találtam egy erdélyi kopót. valóban nem semmi a nevelésük. de nincs rá mondjuk napi 2 órátok hogy aktívan lemozgatssátok? nekem is csak annyi van, ő kb 7-8 hónapos. tanítgattuk ülni, meg feküdni, meg láb mellett sétálni. visszük kutyasuliba hogy segítsenek, megmutassák hoygan kéne nevelni. nálatok az nem jöhet szóba? hova valósiak vagytok?
2011. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Veled e-maileztem a kopóról.Az a baj,hogy a család már idegbajt kap tőle,és állandóan engem piszkál mindenki miatta.Folyamatosan ugat,sétáltatni lehetetlenség,kirántja a karomat,nem öröm a séta,hanem kinszenvedés nekem.Kutyasulira meg nincs pénzem.Az azért nem olcsó mulatság.Most az a helyzet,hogy megpróbáljuk megnevelni...de nem lesz könnyű,komolyan mintha nem lenne 100as :)

Végső elkeseredésemben irtam ki ezt a kérdést,mert már komolyan nehéz elviselni...eddigi kutyáink tündérek voltak,ez most nagyon nagy kihivás...

2011. jún. 3. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy hasonló viselkedésű vizsla keverékem van. Nem irigyellek, soha nem nő be a fejük lágya. Kutyaiskola ellenére még most sem tud normálisan sétálni pórázon. Csináltam neki egy haltit, csak azzal tudom kivinni utcára. Meg fog komolyodni, de nagyon sokára, és rengeteg időbe, munkába fog kerülni, de mindig lesz benne kajlaság.
2011. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs a sok melo miatt a kutyaimon kivul alig van idom irni,de nem felejtettem el! Olvastad ceaser konyvet?nekem az nagyon sokat segitett!elkuldjem?emailon majd akk hetfon irok es kitalalunk vmit,oks?

2011. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!