Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud ajánlani egy jó...

Szati-zep kérdése:

Valaki tud ajánlani egy jó pit bull tenyésztőt, vagy egy linket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát Magyarországon nem igazán fogsz találni. Mivel itt ugye nemrég törölték csak el a törvényt, miszerint tilos volt tenyészteni. Ezért nem is nagyon vannak még kennelek, főleg nem olyanok, amik múlttal is rendelkeznek. Ajánlom a szomszédos államokat. Pl. Szlovákia.

Magyart egyet tudok ajánlani:

[link]

2011. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és tudom h magyarországon most oldották fel nemolyan rég a tilalmat de eddig is voltak akik foglalkoztak ezzel a fajtával én ugytudom.olyat például nem tudsz ajánlani akik a stardogon rajta van vagy valami hasonlót?
2011. jún. 3. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A linkelt kennel kutyái fentvannak. Mindegyiknek meg tudod nézni a felmenőit. Láttam már innen kikerült kutyát, és gyönyörű!
2011. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van több kennel is, de honlappal rendelkező nem sok.

találd ki, melyik vonal tetszik leginkább, milyen célra kellene a kutya (a vonalak általában jellegzetes tulajdonságokkal bírnak, úgyhogy ez alapján már lehet sejteni, hogy milyen lesz a kutya), és utána vedd fel a kapcsolatot a megfelelő emberekkel. ehhez kicsit be kell épülni ebbe a világban, de szerintem károdra nem válik, legalább addig is tanulsz a fajtákról.

súlyhúzó fórumot ajánlom erre a célra: [link] (az egyik topikban vannak kiskutyás hirdetések is)

2011. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!