Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg kutya+gyerek? Mit szúrtun...

Öreg kutya+gyerek? Mit szúrtunk el?

Figyelt kérdés

Kutyánk 12 éves foxterrier keverék, egy kis idegbajos:-)) Tök jó állapotban van, lát, hall, szalad, minden, tehát kérlek kíméljetek az elpaterolós válaszoktól, illetve nem fogom kidobni, hisz 12 évig a legjobb barátom volt, megérdemli a boldog öregkort. segítségre van szükségem, nem kioktatásra!!! Köszi!


Babánk 9 hós, és kezd izegni, mozogni. Már a kórházból hozott haza a férjem babásszagú rongyot, meg oda is engedtük, eddig gy ahogy elvoltak, sőt volt hogy jelzett, ha a baba sírt...tök aranyos volt.

Én azt gondoltam nem lesz gond, de most, hogy a baba elkezdett felállni, és bazigyorsan tud a kutyához odamenni, előbb mint én,:-DD morog rá, sőt már 2x rá is vicsorgott.

Én akkor jól leszidtam, adtam neki egy nyaklevest(finoman azért), és a helyére küldtem.

Panelban lakunk, ez mostmár többször is előfordult, szal be vagyok tojva, hogy mit szúrtunk el...mert vmit nagyon, az tuti!!

Kicsi a lakás, vékony előszobával, a kutyát hol oda zárom külön egy ráccsal(tehát az ajtó nyitva, belát a szobába, meg dumálok is neki), ha meg kimegyünk a konyhába, akkor a szobába zárom be, muszáj vagyok különtenni őket, mert a lányom olyan mint a nyíl, a kutyában meg most így nem bízom...

Mit kéne csináljak, hogy a kutya felfogja, hogy ezt nem. Én vigyázok rá, óvom a gyerektől, amennyire tőlem telik, de óhatatlanul előfordul, hogy odamegy. Azt szeretném, ha olyankor nem odakapna neki, hanem nekem jelezne, hogy "baj van, itt a gyerek, gyere gazdi!!!" vagy vmi ilyemi...


Pl. tegnap még csak a közelében sem volt, csak már láttaa kuty, hogy a gyerek odanéz, és mindjárt oda akar menni(direkt figyeltem a szituációt, hogy nem-e a gyerek csinál vele vmit), és m MÁR morgott!!! Pedig még volt köztük vagy 1,5 méter...


totálkár vagyok, ez így katasztrófa a kis lakásban. Meg séta közben is, hisz a babakocsi egy vonalban van a gyerekkel...tanácstalan vagyok..


SEGÍTSETEK!!!

köszi


2011. jún. 4. 08:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy bulldogom, meg egy boxerem van, gyerekem nincs még :)
2011. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

:-DDD

Ez se rossz párosítás...bár a bulldog egy nyugis típus ha igaz a hír. :-)


Köszi, szióka

2011. jún. 10. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!