Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy fárasszam le a kutyámat?

Hogy fárasszam le a kutyámat?

Figyelt kérdés
Van egy goldenem, és szeretnék vele valamerre kirándulni, de sajnos a közelben nincs erre lehetőség. Régebben mentünk egy mezős részre, ahol eltudtam engedni, mert ott nincs főút, de mostanában nagyon rendezetlen az a környék, és tele van kullancsal. Igaz, hogy van scalibor nyakörve de félek, hogy belemegy. Szerintetek hogy fárasszam le? Bicózni már tanulok vele a kerben, hogy az utcán is tudjak, de még néha meg-meg húz. A labdát 5ször hajlandó visszahozni, utána megunja.. Van ötletetek? előre is köszi.
2011. jún. 5. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
bringázni ne menj vele az utcára, mert keményen megbüntethetnek, a kresz tiltja a kutya kerékpáron való vezetését!
2011. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huu köszi hogy szoltál :DD
2011. jún. 5. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Sose ő hagyja abba a labdázást, hanem Te. Tanítgassad trükkökre. Vagy egy fél literes üvegbe tegyél köveket és jutalomfalatot, dugd el és keresse meg. :)
2011. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
állj ki egy fához és fogd meg a kutyád egy pórázzal. messzebb, de annyira, h még te is lásd állíts veletek szembe egy ismerőst akit a kutya szeret, és legyen a kezében egy finom falat amit a kis goldi szintén szeret. ezután vedd le róla a pórázt, és hagydd, h az ismerősödhöz szaladjon. majd a kutyus felett az ismerős dobja át neked a finom falatot, így a kutya hozzád fog futni. ez jó játék, a kutyát fárasztja de titeket nem annyira (:
2011. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tanítasz neki új trükköt és utána játszol vele, az is kifárasztja a kutyusodat :)
2011. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Kifogom próbálni a módszereket amiket ajánlottatok :]

Egyébként minden nap sétálunk, labdázunk, minden nap megfésülöm tetőtől talpig, és ha jó idő van slagozni is szoktam, csak kíváncsi voltam, hogy mivel fáraszthatnám még jobban ki:DD

Köszi:Đ

2011. jún. 5. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy a fél literes üveget néhány helyen lyukaszd ki, hogy érezze a jutalomfalat illatát. Az én kutyám imádja a tetejét leszedni és kihorgászni belőle őket :)
2011. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!