Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így nem mehet tovább! Mit...

Ez így nem mehet tovább! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek van egy 1 éves rotija. Nekem pedig egy 9 hetes borderem. És folyton összehasonlítja a két fajtát. Pedig igazából szerintem a rotit meg a bordert nem illik összehasonlítani, két teljesen más célra tenyésztett kutya. Nagyon nagyra van az ő szaporított rotijával, hogy 1 évesen tud ülni, fekdüni, maradni és hempregni. Nos az én 9 hetes (természetesen tenyésztőtől vásárolt) BC-m is tudja ezeket, sőőt.. Mit csináljak vele? Már tényleg nagyon idegesít, ahogy isteníti nekem az antiszociális kutyáját (hozzáteszem, hogy azért nem viszi örző-védőre, mivel azt mondja, hogy benne van a vérében...) Én egyenlőre csak csendben tűröm a megjegyzéseit, és azt hogy a kutyámat és engem is teljesen hülyének néz.. De már elegem van..
2011. jún. 8. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te vagy a hülye, ha érdekel mit mond. Szeresse a rotiját, te szeresd a borderedet és ne beszélgessetek egymással.
2011. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xnorkax ***** válasza:
Egyetértek. Minek foglalkozol vele? Hadd magyarázzon csak.. :)
2011. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg a vérében nemigenvan őrzés-védelem hajlam,mert nem arra tenyésztették,vágóhídi terelés.a fő profil Amúgy meg nem kötelező beszélgetni,tehát tereld el a szót,másra,v hagyd ott.
2011. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kutyák és macskák ***** válasza:

Hasonló eset volt velem is!

Nekem dobi, a közeli szomszédnak roti. nem tudom mennyi idős volt, de már nem kölyök.

A miénk éppen túlesett az kölyökkori oltás programon, mikor elkezdtük kihordani. Elkezdtünk beszélgetni a kutyákról, hogy melyik fajta milyen, stb. kb.5-perc után kitalálta, hogy engedjük össze őket harcolni. Szó nélkül otthagytam, és utána kerültem a vele való találkozást. Ezt ajánlom neked is, mert az ilyen emberből bármit kinézek, és nehogy baja legyen a te kutyádnak, vagy esetleg neked egy idióta miatt!

2011. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 juan1088 ***** válasza:
láp pál, ez így ebben a formában nem igaz. a rotik eredetileg szállítókaravánokat védtek, és táborokat őriztek, még a római korban.
2011. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves előttem író.Ezt nefeszegessük,mert,ha utána olvasol,85%-ban úgykezdődik a kutya leírása:már a Római-korban is.Úgy hogy fenntartással fogadd ezeket az érveléseket.
2011. jún. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!