Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jót cselekedtem?

Szerintetek jót cselekedtem?

Figyelt kérdés
Cigány szomszédaink vannak és igencsak putriban élnek, elég igénytelenek.Volt nekik egy kutyájuk akit álandóan láncon tartottak soha nem adtak neki enni és csak egy egy hordó volt neki ahova betudott bújni,de télen sajnos elpusztult,gondolom megfagyott.Majd hoztak egy másik kiskutyát akit ugyanúgy láncon tartottak és nemfoglalkoztak vele de egyszer valahogyan mégis kiszabadult és itt csavargott az utcán,én behívtam és befogattam szegénykémet,adtam neki enni inni(szegény nagyon éhes volt).Kb 1 hétig volt nálam aztán kénytelen voltam elvinni a menhelyre mert a 3 másik németjuhászom nembírta megszokni a jelenlétét mindig megtámadták és bántották.Pár nappal késöbb pedig hívtak a menhelyről,hogy egy család örökbefogatta a kiskutyát és nagyon jól van.Remélem ezzel nem okaztam neki lelki fájdalmat,hogy már amúgyis megszeretett engem és elvittem egy másik helyre más kutyák közé és most újra otthonra talát ahol szeretet veszi körül.
2011. jún. 9. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez volt a lehető legjobb, amit a kutyával tehettél. Nem lett volna jó, ha nálad marad, mert megláthatják a szomszédok, és erőszakkal visszaviszik. Az meg a legrosszabb lett volna a kutyusnak.
2011. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valóban elloptad a kutyust, de szerintem jól tetted :)
2011. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyesen cselekedtél.
2011. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen cselekedtél!
2011. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja,és azt elfelejtettem mondani,hogy vettek egy lovat amit egy 1méteres kötélen tartanak már 2 hónapja és csak ott áll megmerevedve nagyon sajnálom:(Amúgy állatmásniás vagyok és minden állat sorsát a szívemen viselem.
2011. jún. 9. 14:26
 6/15 anonim válasza:
100%
nagyon jól tetted és szerintem jelentsd föl őket!
2011. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem próbáltál szólni valami állatvédő szervezetnek?
2011. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én már minedent megtettem mindenkinek szóltam de sem az önkormányzat se a környezetvédők nemcsinálnak semmit ugyanis állandóan a szemetet égetik.
2011. jún. 9. 14:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Na hát az ilyen is ritka ember!:) Nagyon jót tettél:)) A kiskutyának is sokkal jobb így és tényleg nem lett volna jó ha nálad marad a szomszédok meg a nj-ok miatt is..:))
2011. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobbat tetted azzal a kiskutyával, hidd el túléli, mert így végre szeretet veszi körül.
2011. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!