Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első kutyám. Nagy testűt szeretnék. De olyat aminek elég lenne a reggeli és déli és esti 1 órás séta vagy görkorizás. És kennelben lenne addíg amíg nem leszek otthon. (ez kb 5 óra vagy kevesebb) Nos te milyen fajtát javasolsz?

Írd le milyen fajtájú és milyen neműt javasolsz...


2011. jún. 10. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább válaszd ki,amelyik neked tetszik és utána kérdezz rá,mert rengenteg kutya létezik ;)
2011. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Menhelyi kutyát ajánlom! Megmentesz egy kis életet, aki örökre hálás lesz emiatt!


Nekem sintértelepről lett kutyám, 4 hónapos volt akkor. Azóta már 8 éves nagyfiú, ő is nmagytestű, igazi kis bárány, persze kiváló házőrző, meg eléggé megijed a kinézetétől mindenki! Nagyon okos, bújós, imádom!


Szerintem fogadj örökbe te is egy kutyust! A nagyságából, a testalkatból, és a tappancsok méretéből meg lehet saccolni, h mekkora testű lesz!

2011. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is a menhelyi a legjobb. Vagy ha mégis fajtatisztát szeretnél, akkor moszkvai őrkutyát, németjuhászt, és a molosszer tipususakat ajánlom.
2011. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem azon akadt meg a szemem, h kennelben tartanád, míg nem vagy otthon.

így ne legyen semmilyen kutyád...

2011. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bordeauxi dog (Borgdói) és szuka mert nyugodtabb mint a kan, és a szuka kutyáit el is lehet adni ha esetleg lesznek.

nekem van 5 hónapos és 2 éves is és szukák.

először is nem olyan nyálas mint mondják.

elég nyugodt fajta aki csak akkor ugat ha muszáj de akkor a mély hangja igencsak tekintélyt parancsol.

az enyém a napi 4-6 óra bezárást jol birja bár a rászoktatás nem megy pár nap alatt.

nappal inkább pihenget a hűvösben de éjjel mindent őriz.

napi pár óra játék és séta elég neki. kb 1 éves korától lesz az a igazi játékos kutyus, mert addig lusta kicsit.

több gazdás, a kedvenc gazdijáért a tűzbe is megy. nekem pl volt tavaky egy 4 éves kanom, az széttépte a nagy vaddisznót mikor az erdőben nekünk jött, bár a kutya is belepusztult :((((((

igen erős fajta, rövidszőrű, és nagyon ragaszkodó. az 5 hónapos kutyám 2 napig bánatában nem evett mikor elutaztam.


remélem ezt választod. ha kérdésed van róla ird meg

2011. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

labrador elég lusta kutya,nem kell neki sok séta,legalábbis a miénk sétál kicsit aztán lefekszik a lábunkhoz :)


amúgy nem értem mi a gond a kenellel,legalább nem tudják megmérgezni kerítésen keresztül...ha sétáltatva van,meg amikor hazaér kiengedi szaladgálni,az miért baj????

2011. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mastiff. Azoknak nem kell sok mozgás, lusták, de jó ház és személyőrzők.
2011. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hú köszönöm a sok választ....

De szeretnék megtanítani neki az összes trükköt. Mennyi van és mi a nevük?

2011. jún. 11. 07:08
 9/9 maxiruha válasza:
Nekem golden retrieverem volt, csak sajnos valaki fejbevágta és elpusztult, viszon nagyon hálás kutya volt...nagyon okos és kimondottan családba való kutya...
2011. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!