Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek golden retrievert 30....

Vegyek golden retrievert 30. 000-ért?

Figyelt kérdés

Azt írják, az anyja törzskönyves és igény szerint az apát is meg lehet tekinteni. A kicsit fajtiszták!


Szerintetek?


2011. jún. 11. 13:54
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúristen - a második vagyok, és ironikusan írtam a válaszomat... a kutya egy faj, a golden retriever egy fajta, ezért mondta az első, hogy fajtatiszta (ettől függetlenül nyilván fajtiszta is, hisz nem egy degu vagy egy pandamaci az apja - nem is lehet - , de te a fajtatisztára gondoltál). Csókollak.
2011. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom, én is jól írtam. Az 1. csak kötözködni akart.
2011. jún. 11. 14:12
 13/38 anonim ***** válasza:

Ha van felesleges 30.000,- Forintod, akkor inkább tőlem vegyél flandriai ugrótacskót.


Kutyát nem így vesz egy normális ember, hogy megéri-e.

2011. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötözködni akart, csak kijavítani...
2011. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

"Én is ezt mondom, én is jól írtam. Az 1. csak kötözködni akart.2


feladom...

a második válaszoló

2011. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem egyelőre nem vegyél kutyát, kicsit idősebb fejjel akarj inkább kutyát. Amíg a szövegértelmezés nem megy, addig egy kutya (aki egy élőlény) nevelése sem fog menni. Bocsánat.

a második még mindig

2011. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

2. értem mit mondasz, éppen a faj és a fajta közti különbséget próbálod bemutatni, nem hülye vagyok. De amikor valaki kérdez valamit, akkor arra kéne válaszolni, nem kötözködni. Érdekes mikor olvasok valami kérdést, tele van helyesírási hibákkal, tudnak rá normálisan válaszolni, mert tudják mire gondolt és nem javítják ki...

Nem úgy értettem,hogy megéri-e hanem, nem akarok szaporítóktól venni, ezért érdekelt, hogy nem kevés -e ez az összeg érte!

ENNYI!

2011. jún. 11. 14:18
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
egy normális kutya akinek vannak szűrései, törzskönyve, oltásai, chippje tényleg 80 nál kezdődik. A golden retriver tényleg nagyon kedves kutya de egyre több az idegbeteg, félős agresszív golden és nem csak a nevelési hiba miatt hanem azért is mert mindent összetesznek mindennel...nulla apportos, agresszív, idegbeteg, goldenekkel van tele a városliget... ha valaki olcsón akar kutyát mindig mondom, hogy menjen ki oda és nézzen meg pár goldent...sikítva fog menekülni...
2011. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

2.!

Mert te aztán helyesen tudsz írni, gratulálok!

Ezt te írtad--->"szerintem egyelőre nem vegyél kutyát"

Nem vegyek kutyát? Hát szép megfogalmazás mondhatom, látom te vagy az akinek nem megy a szövegértés. Szerintem te ugyan az vagy mint az 1.

2011. jún. 11. 14:19
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az 1. én vagyok! Nem értem mit lázadozol, egyszerűen kijavítottuk, hogy nem faj, hanem fajtatiszta. Ennyi!
2011. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!