Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Basset hound, mit kell róla...

Basset hound, mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés

Kérem írjatok le róla mindent.Nagyon tetszik ez a fajta.

Mennyire van túltenyésztve,milyen betegségei vannak amik gyakoriak?

Gyerekek mellé,nagy kertbe ajánlanátok e?Kinti vagy inkább benti kutya?

Volt már kutyám/Rottweiler,11 évig volt hű társam/.

Jobb lenne ha az írna akinek van személyes tapasztalata a fajtával.


2011. okt. 5. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Sajnos tapasztalatom még nincs róla mert nem volt ilyen kutyám

2011. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tudom hogy ez nem rendes válasz de saját tapasztalatból nem ajánlom a tenyéstőt meg a menhelyet
2011. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, de az tuti, hogy a gerince miatt a lépcsőzést nem szabad túlzásba vinnie. Hogy kint vagy bent az szoktatás kérdése. nekem is 11 évet volt a rotim hű társam :)
2011. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A második válaszolótól kérdezném! Ha esetleg a fajta mellett döntenék,akkor kitől vegyek,ha sem tenyésztőtől nem jó,sem menhelyről?Szaporítótól nem veszek.
2011. okt. 5. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Édes, tündérbűbáj kutyák. Nekem kettő is volt/van. Ám javasolnám, hogy nagyon körültekintően, megbízható helyről válassz kutyut... Én ráfáztam,az első "szerelem" kutya volt, piacról; tökéletes példája a felelőtlen szaporításnak.Egy vagyonba került a kezeltetése- demodex,immun gyengeség, entrópium- és a vége 2év után altatás lett :( A másodikat már okosabban választottam,tenyésztőtől- Ő most 4éves, és köszöni szépen,kutya baja :))))
2011. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

interneten néz szét

vagy úgy tenyésztőtöl hogy első vagy második alomból


ez csak az én véleményem



(de nekem az ért halt meg 8 nap után a kutyám mert túl volt tenyészve az anyja )

2011. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves második! A te kutyád az szaporítótól volt, nem tenyésztőtől. Becsületes tenyésztőnél egy szukától 3 alomnál több nem is nagyon fordul elő, maximum akkor, hogyha különösen értékes tenyészállat, akinek a génjeit valamiért mindenképpen muszáj továbbörökíteni mégegyszer, mégegy pároztatásból.
2011. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a második válaszoló keveri a szaporítót a tenyésztővel.

Szóval fontos, hogy nagyon jó helyről vedd. Megbízható tenyésztőtől.

2011. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy bassetom ideiglenesbe. Annyit tudni kell róla, hogy tényleg elég makacsak, ha valamit ők a fejükbe vesznek...Ha nem engedtem be a lakásba valami miatt, akkor ahogy csuktam az ajtót, oda dugta az orrát a réshez, és semmi pénzért nem húzta volna onnan ki, még be nem engedem. Ez csak egy példa, de sok foglalkozással biztosan belőlük is remek társ válik, de ez a szegény évekig egy üres házban lakott. Ja még annyi, hogy agyon volt elletve, és a hasa annyira lelógott, hogy nem lehetett betonon sétáltatni, mert kidörzsölte neki.
2011. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!