Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem látna engem 1 évig a...

Ha nem látna engem 1 évig a kutyám, felismerne mikor újra meglát?

Figyelt kérdés
Mert lenne egy nagy lehetőség számomra, hogy kiutazhassak külföldre egy évre és nem szívesen hagynám ki. De viszont a kutyám az életem, én vagyok a falkavezér, tanítgatom minden nap szeretgetem nagyon rossz lenne. A kérdés az lenne, hogy ha visszajövök emlékezne rám? Hogy reagálna rám?
2011. jún. 14. 17:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért nem kell annyira túlreagálni, hogy bekakil stb. (előttem irták)


Szomorú lesz egy pár hétig, de ha vigasztalják, akkor visszjön az életkedve. Nagyon rossz helyzetben vagy, nem tudod mit tegyél...

2011. jún. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok a kutyámmal, nagyszüleimnél van és általában csak nyáron jövök
2011. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
DE szoktasd a magányhoz. Mennyi ideig szokott egyedül lenni? Ha mindig vele vagy, zárd be egy szobába, majd 5 perc után menj be. Utána 10 percet legyél kint, aztán 15, stb. stb.
2011. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nagyszüleimnek van kutyája (azóta nekünk is, de ez nem tartozik ide), egy időben sokat voltam ott, játszottam vele, vittem sétálni. Utána pár hónapig nem is láttam, és mikor mégis, amint meglátott, rögtön rohant oda hozzám, felismert, követett mindenhová, alig bírt magával. Szóval igen. :)
2011. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát napi pár órát szoktam vele foglalkozni változó. 1-2-3

Szinte mindig van itthon valaki, ugyhogy egyedül nagyon nem szokott lenni :D

2011. júl. 1. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!