Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő staffordshire terrier?

Ő staffordshire terrier?

Figyelt kérdés

Ma kaptam az ívet, hogy 54 cm-es fej körmérettel nem lehet Tódi staffordshire terrier.

Szerintem döntse el mindenki...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 14. 20:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
széöp kutya, de nincs a feje 54 cm. :) AÍnnyira nem nagy fejű staffnak számít, láttam már sokkal nagyobb fejűt is. törzskönyveset, fajtatisztát. ;)
2011. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

54 cm-es feje van, nyugodj meg ;)

Háát... lehet hogy az övéből nem von le, de valahogy mostmár nem fogom tudni azt mondani rá, hogy szép kutya...

Nálunk itt ritkaság vidéken az ilyen kutya, mindenki megfordul utánunk, hogy milyen gyönyörű, milyen szép beállása van, és a feje milyen óriási. Mivel itt össze vissza szaporítják, ritka a rózsafül! Ó, nálunk a kupírozást egy kis plusz pénzért megcsinálják az állatorvosok, és minden mást is sajnos -.-"

Nem voltunk tenyésszemlén, csupán tk. nélküli kiállításnak nevezett versenyen.

De van tk. kutyám is, egy border collie, azzal most kezdünk el majd versenyezni kiállításon, de bizonyított már több féle bemutatón, olyan trükkökkel amire büszke vagyok, mert saját erőmből tanítottam neki, tanulási módszert soha nem írtak neten és a kutya suliban sem magyarázták el hogyan tanítsam... De végül is 27 trükköt tud, ezt be szeretném később vonni a freestyle frizbiben :)

2011. jún. 15. 18:48
 23/26 anonim ***** válasza:

Nah, mostmár nagyon kíváncsivá tettél :D :D

Ahogy ígértem megmértem a fejét szegénykémnek :D

49 cm. De még csak 13 hónapos.

2011. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nicns olyan " hatalmas" feje, mint ahogy be lett állítva. És nem fajtatiszta az biztos.A szája, pofája egyáltalán nem fajtajellegzetes.
2011. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Tódikám most 18 hónapos. :)

Lehet neked nem fajtiszta, és lehet hogy nálatok nem ilyen kutyát tenyésztenek, de nálunk ő igazi ritkaságnak számít, hogy ilyen gyönyörű lett. De ez is inkább ember kérdése ki mit gondol.

2011. jún. 19. 01:42
 26/26 anonim ***** válasza:
Enyém TK-s, úgyhogy tuti, hogy fajtatiszta...
2011. jún. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!