Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most, hogy fog kimenni? SOS

Most, hogy fog kimenni? SOS

Figyelt kérdés

Itt van nálam ismerősöm és már el szeretne menni, viszont a kapunkban ücsörög egy nagytestű kutya. Ezzel még nem lenne valami nagy baj, de nem enged ki minket. Tehát amikor ki akartam kísérni már 2 órája akkor is ugrott a kapuhoz, vicsorgott és ugatott. Nem maradhat éjszakára itt, mivel holnap utazik és reggel 5kor már a buszon kéne, hogy legyen és tőlünk hozzájuk 1.5 óra az út.

Hogy engedjem ki őt?


2011. jún. 16. 23:17
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
És akit mondtak, hogy lehet övé a kutya azt nem tudjátok elérni? Vagy ha más nem akkor valóban marad a sintér felhívása.
2011. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
A kapuhoz konkrétan hozzá se lehet nyúlni. Mert olyan, hogy a kutya a fejét be tudja rajta dugni és nagy az esély, hogy megharapna minket. Valakinek még ötlet?
2011. jún. 16. 23:44
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az, akit annyira leszidtatok:)

Jó,okés, meg sem szólaltam. És utána miután leírtam a válaszom visszaolvastam és láttam, hogy tényleg azt írja a kérdezp, hogy vicsorog.

És ilyen helyzetben én sem tudnék mit csinálni szerintem.

2011. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Nincs egy petárdád? :) Valamivel csak el lehet ijeszteni pár pillanatra. Kérjetek meg valajit, hogy menjen oda kocsival, és akkor csak arra néhány másodpercre kell valami megoldás, amíg behuppan a kocsiba. Erre meg jó lehet bármilyen nehezebben ehető hús. Nincs a mélyhűtőben egy fél csirke?
2011. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Hát nem tudok jobb ötletet, valamivel oda kell neki pirítani hogy megijedjen.
2011. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

Abban igaza van az állatvédőnknek, hogy nem szabad mutatni hogy féltek. Mutassátok magatokat nagyobbnak, érezze hogy nem féltek tőle, mert ha érzi hogy féltek úgy csak még bátrabb lesz.

A kavicsos megoldást próbáltátok?

2011. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Nagy flakon, ha van több is, megtöltitek néhány kaviccsal, hogy jól zörögjön és kidobjátok a kapu tetején a kutyára. Ettől tuti megijed!
2011. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Én lefújnám paprikasprayvel, csináltam már ilyet, és annyi lett a baja a kutyának h dörzsölte a fejét a fűbe és ment tovább. Szerintem használd ha van.
2011. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Szerintem hívjátok a rendőrséget, h veszett kutya van a kaputokban és rátok támadt.
2011. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Szerintem meg simán kaviccsal dobáljátok! Azt tuti megunja majd!
2011. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!