Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most, hogy fog kimenni? SOS

Most, hogy fog kimenni? SOS

Figyelt kérdés

Itt van nálam ismerősöm és már el szeretne menni, viszont a kapunkban ücsörög egy nagytestű kutya. Ezzel még nem lenne valami nagy baj, de nem enged ki minket. Tehát amikor ki akartam kísérni már 2 órája akkor is ugrott a kapuhoz, vicsorgott és ugatott. Nem maradhat éjszakára itt, mivel holnap utazik és reggel 5kor már a buszon kéne, hogy legyen és tőlünk hozzájuk 1.5 óra az út.

Hogy engedjem ki őt?


2011. jún. 16. 23:17
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Én vagyok az állatvédő XD megint:D Ez a kavicsos tényleg kézenfekvő...viszont ha a kutya ettől sem megy el, akkor még zaklatottabb lesz :/
2011. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
sztem másszatok át a szomszéd kerítésén és menjetek ki ott...addig vki meg kidob neki egy húst a ti kaputokhoz, és akk ottt rágódik, aa szomszédnál meg addig simén ki lehet osonni...
2011. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
Télikabát, sínadrág, bukósisak, acélbetétes bakancs, aztán gyerünk!
2011. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
De ugye kocsival van az ismerősöd nem gyalog v keró v vmi? mert akk tuti utoléri
2011. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
ÚHH ha ottlennék az a kutya 1 perc alatt kifutna a városból? kiabálj rá hangosan vagy vigyetek dudát ki hátha megijed esetleg petárda is JÓ.(ha van:D) VAGY egy sprey lángját gyújtsátok meg biztos hogy megijed! ecet+élesztőt rakjatok egy üvegbe és dobjátok a kutya mellé. 15 literes 50 fokos víz , ha nem hat akkor forrald fel és borítsd le! (de ez csak végső megoldás)
2011. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Fogjatok egy csomag borsot és szórjátok rá!
2011. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Fogjatok két fedőt és csapkodjátok egymáshoz!
2011. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
ELŐZŐ VOK cserges ha van ostorod:D
2011. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Na végre sikerült kijuttatni:) A kavicsos módszert próbáltuk, de azzal se foglalkozott. Aztán találtunk itthon ilyen kis robbanó galacsinokat amiket búcsúban szoktak árulni. Na attól megijedt és elment 2 házzal arrébb. Barátnőmnek a kezébe nyomtam egy seprűt és már ment is. Néztem a kutyát, de úgy néz ki, hogy most azt a házat foglya őrizni.

Mindenkinek nagyon-nagyon szépen köszönöm a gyors és segítőkész válaszokat.:)

2011. jún. 16. 23:56
 40/49 anonim ***** válasza:
Azért a leforrázásos már tényleg agresszív szerintem :$ (állatvédő vok xd)
2011. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!