Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek ha nagyon szeretn...

Mit tennétek ha nagyon szeretnétek régóta egy kiskutyust, de amit kinéztetek drága és valószínűleg nagyon soká gyűlne csak össze a pénz rá?

Figyelt kérdés
Választanátok egy másik olcsóbb fajtát vagy várnátok akár 5 évet is hogy összegyűljön a pénz?
2011. jún. 18. 12:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
16%
én vennék egy olcsobb kutyust, hidd el őt is ugyanannyira lehet szeretni és ugyanannyira viszont szeret, minden kutyus imádnivalo és mindenki megérdemli a szeretetet, mig várnál 5 évet erre a kutyusra, azalatt már egy másik olcsobb kutyusnak 5 évig lehetne gazdija, aki szereti, gondolj erre
2011. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én biztos várnék. A mostani kutyámra is vártam és gyűjtögettem. Ha ez az álomfajta, hiába veszel másmilyet, mindig ilyet akarsz majd. És mindenképp tenyésztőtől vegyél!

Amúgy tenyésztőnél mindegyik fajta 80-100 Ft-tól kezdődik. Nekem is nagyon sok időbe telt összegyűjtenem, minden fillért félretettem.

2011. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én is így voltam mint te 4 évvel ezelőtt!

Eldöntöttem, kivárom az időt míg össze jön a kiskutya ára! Teltek a hónapok majd kaptam egy telefont, hogy 4 kiskutya gazdát keres, és csak 4 hetesek voltak! Kidobták őket, mert bélférgesek voltak köldöksérvesek és még hagy ne soroljam így kerültek be a menhelyre!! És akkor mikor meghallottuk párommal, hogy mi történt nem is gondolkoztunk bementünk és haza vittünk egyet! És még a többi testvérének is lett gazdája, akikkel még most is összeszoktunk járni testvér találkozóra :) !

A pénzt meg amit addig összegyűjtöttem az állom kiskutyára ráköltöttem a kis Mázlim műtéteire, hogy egészséges boldog élete legyen! Imádom!

2011. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
16%

huhh..hát,ha nem tenyésztőtől veszed,itt van pár jó ajánlat,amit találtam neked:(és asszem mind oltva vannak:D)


elég jó ajánlat,38 ezerért(mikre nem képes az ember,ha jön egy nem várt alom)

[link]


szintén sűgősen eladó,megint csak 2011-es születésűek,és 30ezerért.

[link]


2007-es kan,aki helyhiány miatt eladó,mindössze 15ezerért.

[link]


édes márciusi születésű szukák,"az árban megegyezünk"

[link]


szerintem ez a legjobb ajánlat.két kan és szuka,áprilisiak,25 ezerért.

[link]


remélem tudtam segíteni^^.

2011. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem segítessz neki, ha szaporított, beteg kutyákat ajánlgatsz, amire később a gatyáját is ráköltheti! Szerintem gyűjtsél még türelmesen, vagy fajtamentőktől fogadj örökbe!
2011. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
Vannak most az expressen,blenheim kutyik tk-vel,jó tenyésztőtől.Nem tudja eladni mert most nem kell senkinek.50-ért adja,Békéscsabaiak.Szerintem,részletbe is belemenne,esetleg szerződéssel.Kérdezz rá.
2011. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ők azok: [link]
2011. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 panettone ***** válasza:
100%

Te jó ég!

Egyik fentebbi hozzászólásban a gazdikeresők között van egy cavi Peppenke ő az én ideiglenes kutyám. Aki itt az ócsóexpreszes linkeket bette olvassa már el a plakátot vagy keressen rá Pipire itt : www.cockerorcker.blog.hu


Caviból most a háromlábú, félszemű, idegbeteg, patellás szívzörejes, légcsőszűkületes leseljtezett szukák kölykeit adják kicsi pénzért.


július 02-án lesz cavi találozó menj ki és nézz szét, normális tenyésztő nem vagy alig alig hirdet. Ott találkozhatsz cavisokkal, figyeld a netboardon a cavis forumot és keress kapcsolatot más cavisokkal. Előbb utóbb vag meglesz a pénzed rá vagy sikerül olyan almot kifogni ahol a picik között van aki garantáltan jó idegrendszerú, egészséges csak esetleg foghiba miatt nem vonható tenyésztésbe, és kiállításokra nem lehet vinni. Ha nincsenek ilyen terveid akkor érdemes ilyenre várni, addig meg spórolj.


Peppenkére visszatérve őt is 40ezerért árulták(expressz) míg ki nem derült hogy "más" mint a tesói, míg kiderült hogy mi a baja az egyesület annyit költött rá, hogy abból több tkves cavt is vehttem volna. De ez a legkevesebb, hajnalban sírva kérni az állatorvost hogy jöjjön és csináljon valamit..állni felette hogy kimond hagyjuk elmenni, nézni ahogy fogy...öszeaszalódik a kezedben egy alig pár hónapos kölyök...szenvedni vele...és még minidg itt lebeg a feje felett hogy ki tudja meddig élhet így.

2011. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

panettone-k: olvastam Peppenkéről,szegényt nagyon sajnálom és az összes olyan kutyust akik most az emberek pénzéhsége miatt szenvednek. Fajtamentőknél nincs esetleg jelenleg örökbefogadható cavalier kutyus?

Egyébként semmiképp se szeretnék expressz,jófogás stb oldalakon hirdetett kutyust vásárolni,igazából már a tenyésztőt is kinéztem,de nem tudom eldönteni mi legyen.

2011. jún. 19. 00:00
 20/23 anonim ***** válasza:
Az expressz csak a vakokra veszélyes.Láttam már ott az ország legnagyobb cavi tenyésztőjét is hirdetni.Méghozzá külföldi full extrás kantól származó almot árult.Nem mindenki vár 8-10 előjegyzésre,mielőtt bevállal egy almot.Vannak olyan időszakok,amikor nehezebb eladni a kicsiket,főleg,ha azt is nézi kinek adja oda,és nem csak az számít hogy elvigyék.Ami kennelt,ill hirdetést írtam,élvonalbeli szülőkkel tenyészt,nyugodtan megvenném a kiskutyáit.6 hónaposak.Először ő is rendes tk-ves áron adta volna 100ft-ért,de valószínű a kis pofi foltjuk miatt nem vitték el őket.Pedig attól még CH is lehet egy cavalier.Nem ismerem őket személyesen,nem azért kampányolok.De a kutyáik jó vérvonalúak.
2011. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!