Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jó házörzőt ajánlanátok?

Milyen jó házörzőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Milyen lenne az ideális fajta? esetleg nem?

vagy csak a kitanítástól függ? és ha igen azt hogy kell?


2011. jún. 19. 09:18
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
96%
Én vizslára nem bíznám a házam őrzését,az biztos...KÁJ,Kuvasz,Moszkvai Őrkutya,Kau,Rottweiler,ezekre igen.
2011. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:

vizslám van és ha bejönne a betörő sztem összenyalogatná. amíg nem nyílik ki az ajtó addig ugat hogy jött valaki, de ez nem azt jelenti hogy házőrző lenne. max ha életében nem sétáltatták, akkor lehet annyira territoriális, hogy harapjon.

Ma előny a magyar fajta akkor kuvasz vagy komondor

2011. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

menhelyről szeretnék elhozni egy kutyust.(jó helyre fog kerülni most is tenyésztünk kistestű kutyusokat)

2011.05.15-én születtek, szuka, labrador retriever.

jó lenne házörzőnek??

persze nem ilyen kicsin.

ui.: azért ragaszkodok a menhelyhez mert így jobbá lehet tenni 2 kutya életét:akijét elhozzuk és azét aki a helyére kerül.:)

2011. jún. 21. 10:40
 14/49 anonim válasza:

Nemetjuhasz;)

En nem mernek bemenni 1 olyan udvarra ahol 1 nemetjuhasz van. Se nem kicsi,se nem tuulsagosan nagy kutya.Egy tacskot ha vennel lehet h nem felnenek tole,nem azt mondom h azok nem jo hazorzok,csak az a baj h kis termetu kutya,es igy konnyebb''kiiktatni''.De szerintem olyat vegyel ami nkd is tetszik,egy korcs kutya is nagyon jo hazorzo lehet,es persze fugg attol is,hogy h kis koraba hogy bantok vele,vagy azok akiktol venni fogod,mert az a kutya akit kis koraba vertek,az nem lesz jo hazorzo,mert felos lesz:P

2011. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
Németjuhász, kuvasz, Tibeti Masztiff, Kaukázusi
2011. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 Cisztellicus válasza:
NÉMETJUHÁSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

köszi

de nekem a német juhász nem nagyon jön be

2011. jún. 21. 13:40
 18/49 anonim ***** válasza:

háát....én labradorra nem nagyon bíznám a házőrzést:D

keresztanyuméknak is vagy egy és elöbb nyalná halálra a betrörőt minthogy megharapná:D:D

2011. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
de ha betanítom jó házörző lehet belőle?
2011. jún. 21. 14:27
 20/49 anonim válasza:
Látom nem nagyon értenek a kutyákhoz egyesek, tisztelet a kivételnek. Én egy ősi japán kutyafajt ajánlok, az Akita Inut, igaz hogy egy fajtiszta Akita tízszer drágább mint egy kopó vagy egy vizsla,de elismerten a leghűségesebb és legjobb házörző kutya.Játékra nem igazán kapós,de nagyon higgadt és okos kutya.Magyarországon nem nagyon elterjedt drága ára miatt. Figyelem!! A japán akitáról beszélek,nem az amerikai fajtáról,mert az kívülről ilyen, amúgy szokásai teljesen eltérnek. Ha nincs túl sok pénzed rá,akkor a 2 másik legokosabb kutyát ajánlom, a magyar vizslát (amerikában nagy számban használják házőrzésre) és a Németjuhászt.
2011. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!