Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jó házörzőt ajánlanátok?

Milyen jó házörzőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Milyen lenne az ideális fajta? esetleg nem?

vagy csak a kitanítástól függ? és ha igen azt hogy kell?


2011. jún. 19. 09:18
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

itt vagyok!

csak nézem mennyire eltértek a kérdéstől. Inkább itt csipkelődtök.....

nah mind1 aki rendesen válaszolt annak köszönöm!!!

2011. jún. 22. 08:37
 42/49 anonim ***** válasza:
77%-os vagyok,a "gyökér".A bemutatáson JAPÁN Akitának kiáltották.Megkérdeztem két tulajdonost is,hogy japán vagy amerikai akiták.Megerősítették,hogy Japán.Nincs nekem ilyen fajta kutyám,de annyit tudok,hogy a japán ritkább,s talán vékonyabb testfelépítésű,mint az amerikai.A másik,hogy te medvét csak tévében vagy esetleg állatkertben láttál...És ha lennél szíves,belinkelni a kennel nevét,ahol ez a 3 hetes 4OOO dolláros kutyakölyök van-volt...S azt,hogy kár volt vagy nem megszólaljak,hadd döntse el a Kedves Kérdező.Az ilyen extrém árakkal meg úgy van,hogy én milliomos vagyok,adok pl.egy KÁJ kutyakölyökért,2 hetesen mondjuk, 1OOOO Eurót,mert megtehetem,és elmegy a híre,hogy milyen egy drága fajta.A Kérdezőtől pedig elnézést kérek,hogy offoltam...
2011. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Szerintem a vizsla nagyon jó házörző. :-) Nekünk is az van.

Bár egy kicsit kajlák a vizslák de a miénket könnyen leszoktattuk a rossz szokásait még kölyökkorában. :) :D

2011. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Hát,ha olyan kutyát szeretnél házőrzésre ami könnyen tanítható,és nem olyan kis "kajla" mint a vizsla,akkor Német juhász.Nagyon hűséges és bármit megtesz a gazdiért.A Golden és a Labrador mellett Ő az egyik legodaadóbb kutyafajta.:))
2011. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Rájöttél valamire?

Mindenképpen ingyen akarnál szerezni kutyát?...menhelyest

Nem baj ha felnőtt? Vagy inkább kölyköt szeretnél?

2011. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

németjuhászosoknak: bocsi de már írtam hogy nem nagyon kedvelem ezt a fajtát.

utolsónak: lenne pénzem kutyát venni, de jobban szeretnék menhelyről, és onnan is fogok. már kinéztük, 2011. május 15-én született, nagyon aranyos. (labrador)

2011. jún. 22. 16:43
 47/49 anonim ***** válasza:

Értlek.

Mert ha nem lett volna ajánlatom esetleg.


Labrador meg nem házőrző mégha akármilyen aranyos is.

Simán bementem 1 házhoz tavaly kihoztam amit akartam.

Becsuktam a kaput és viszlát. :-))

2011. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Bakker a legtöbb kutya amit felsoroltatok nemhogy nem kezdőknek való, de még csak nem is házőrző!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
A Mudi a legjobb!!!
2011. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!