Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jó házörzőt ajánlanátok?

Milyen jó házörzőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Milyen lenne az ideális fajta? esetleg nem?

vagy csak a kitanítástól függ? és ha igen azt hogy kell?


2011. jún. 19. 09:18
1 2 3 4 5
 21/49 anonim válasza:

Előző vagyok.

Még hozzátennék valamit. 2 hónappal ezelőtt amikor kinnt voltam Kanadában, egy kutyakereskedésben egy 3 hetes Akita Inut láttam 4230$-ért.

2011. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 dzseni100 ***** válasza:
Nekünk alaszkai malamutunk van és nem kell láncon tartanunk. Csak azt kell láncon tartani ami már egyszer azon volt mert aztán megbolondul..................
2011. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 dzseni100 ***** válasza:
Puli... Gazdájával engedelmes kőnnyen tanítható hamis kutya ha a szőrét fojamatossan nyírod szép
2011. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim válasza:
Nekem moszkvai őrkutyáim vannak :) nagyon jól őrzik a házat,és még csak 8hónaposak! A kutya fajta a kaukázusi, bernáthegyi és a foltos kopó keveréke. A legjobban ideális a házőrzésre, robosztus testalkata mellett biztos nem jönne be a betörő. ;)
2011. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Mit vársz el pontosan 1 házőrzőtől az a kérdés.

Kis testű kutyáid vannak azt írod.

Tehát nagyhoz mondhatni dunszt se.

Tehát csak óvatosan!

Mindenki ilyen nem kezdőknek való fajtákat irogat kuvasz komondor kaukázusi ....................... :-)))

hát na neeeee :-)


Nézd meg a Hovawartot annak a nevében is benne van hogy ŐR.Őrzésre voltak tartva ezeknek az elődei mindig.

Nekünk beváltak.

Ha nem gyilkos kell akkor nagyon jó választás.

Ha gyilkos akkor keress emezek közül. :-))))

Persze nem mindenkihez illik ez a fajta se.

2011. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

malamut husky........????????

Menjetek már. :-)))))))

Szánkózni velük a déli sarkra.

2011. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de mekkora baromság, 3 hetes kutya ,kereskedésben, 4000 dolcsi????????????

Heeeeeeeee??????

Le lennék ennyire maradva??????

2011. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
en is a hovawart ajanlom,vagy nemet juhaszt..de ha ez nem jon be akkor egy kuvaszt,komondort...ha csak azt szeretned hogy jelezzen akkor nem szamit hogy baratsagos e vagy agressziv,mert eleg ha jelez..ezt pedig tobbnyire minden kutya megteszi,foleg ejszaka..csak fel kell ebredni..de ha viszont tettre kesz kutyat szeretnel,akkor en a juhaszkutyakat ajanlom,mert azok jo orzok es artalmatlanitjak a betorot,osztonosen,erre nem kell oket nevelni,csak ha kineveled akkor nem tamadnak..de nem ajanlatos oket az osztonok ellen nevelni..de ha egy komoly orzo vedot szeretnel,akkor ajanlom figyelmedbe a rottweilert,dobermannt...ezek nem csak hogy uagatnak,nem csak hogy artalmatlanitanak,hanem meg akar olhetnek is..mert ha nem allitod le akkor maguktol nem fognak leszallni az idegenrol..ezek tipikusan olyan kutyak hogyha nem kapnak kiskoruktolm kulonleges nevelest,akkor nem kell oket megtanitani tamadni,az jon magatol..egyedul csak visszatartanod kell oket..arra betanitani hogy idoben parancsszora ehgedjel el a celpontot..maskepp tenyleg nagyon sulyos serulest okozhatnak..ezeket a kutyakat viszont nem ajanlom neked ha nem vagy jartas az ilyenek neveleseben..dontsd el hogy csak jelezo-kutyat szeretnel-e,vagy pedig olyat,amelyik elvegzi a munka tobbi reszet is..ha ez megvan,akkor valszt ki azt amelyik tetszik es ugyerzed hogy tudnad nevelni..nekem mellesleg 3 kutyam van,koztuk egy nemet dog..mindenki fel tole es senki nem hiszi el hogy a jelenletemben artalmatlan..(ha nem vagyok ott es valaki megprobal behatolni arra ratamad..es egy 80kilos kutya latvanya amint felenk szalad remiszto tud lenni..eleg ha ledont es bevered a fejes,szet sem kell tepjen..)nagyon jo orkutyak a dogok!!mar a meretuk miatt is,,imadnivalo csaladi kutya,aki a szeretteit mindenkeppen megvedi..nagyon ajanlom ha ugy erzed hogy fent tudtok tartani egy ilyen hatalmas kutyat!sokba kerul az etetese,mert keves dolog kepes jo kondiban tartani..sok premium minosegu tap kell es sok hus! ha ez megvan mar csak a mozgasigenyet kell kielegitened es a gazdi iranti szeretetehseget! en oszinten ajanlom ezt a fajtat ha ugy erzed hogy kepes vagy fenntartani!:)
2011. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Jókat írtál.Szlovákiából vagy hogy nincs ékezet?

Másik két kutyád milyen? Pásztorkutyák tényleg nagyon jók de nagyon meg kell gondolni mit visz 1 kezdő a házhoz.

Menhelyről meg ajaj.

Ilyen rotveilert dobermant....... és társait meg aztán végképp nem.

Előbb elgondolkodtam hány éve!!!!!!!! láttam háznál dobermannt, aztán elém vágódott a gyerek 1 barnával.

Tehát nagy véletlenül 1 ről tudok itt ahol lakom.

Divatkutya volt a 90es években aztán el is tűnt a süllyesztőbe.

Nem való ez nem munkára.

Ezt be kell fogni és képezni ahhoz meg nem ért a laikus.

2011. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim válasza:

17:09-esnek.

Úgy látszik igen. Tudod milyen kutya egy Japán Akita?

A világ legdrágább kutyái közé tartozik (Japán!!!!).

2011. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!