Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat az utazási félelméről? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kistestű (törpe schnauzer méretű) kutyám, akit ha viszünk vhova autóval fél, remeg. Hogyan szoktassam le a félelméről? Nem én vezetek, a kutya az ölemben szokott utazni, úgy azért kicsit nyugodtabb. Az is segíti a félelmét, hogy menhelyről hoztuk??
2011. jún. 19. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor remeg, szoktad simogatni ugye? Na azt kell abba hagyni. Tulajdonképpen megdícséred azért amiért be van szarva:)
2011. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Valószínűleg attól fél, hogy vissza viszitek, vagy az autó hangjától. Az én kutyám is félt, de akkor kapott egy nagy csontot hogy játszon vele az autóban és azóta bátrabb, mert nem is figyel, hogy mizajlik körülötte
2011. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor otthon vagytok, ülj ki vele a kocsiba nyugodtan. Üldögéljetek mindig egy picit többet. Aztán csak 1 kis kör, majd egyre hosszabb utak.
2011. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm :)

Nem szoktam simogatni, csak tartom, hogy ne "dőljön el" :)

2011. jún. 19. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
hívj házhoz egy kutyaviselkedési szakértőt!
2011. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!