Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érjem el lassan egyéves...

Hogy érjem el lassan egyéves kutyámnál hogy én legyek a falkavezér?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jan Fennel: Kutyapszihológia c. könyve pont erről szól. Ha kell írj e-mail-t és elküldöm doc.-ba.
2009. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ha esetleg röviden ide eletutdnád irni hogy miket kéne tennem megköszönném ,nincs időm könyveket olvasni sajnos!:'(
2009. márc. 23. 18:31
 3/13 anonim ***** válasza:

pedig hidd el érdemes.

a legfontosabb hogy elérd a bizalmát. a kutyának megszokott időpontban adj enni és úgy hogy ha leteszed elé és nem eszik egyből akkor vedd el aztán később mondjuk egy óra múlva adsz neki.

2009. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kööszi szépen
2009. márc. 23. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:
A rossz ha nincs időd, mert a kutyázáshoz nagyon sok idő kell! Ha fontos neked, akkor muszáj szakítani rá időt, különben nem lesz jó. Írhatnál egy kicsit több infót a kutyádról, akkor könnyebb válaszolni. :)
2009. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha játékosra fogja a dolgot akk te vedd komolyan h nem akarsz vele játszani.

Ha pl harapdál v vmit összerág akk csapj oda neki párat. de finomat nehogy kinyírjon. :)

Nálam bevált.

2009. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Megéri elolvasni a könyvet, de azért párat mondok..

Ha eteted akkor végeztess vmi feladatot előtte mielőtt odaadon neki, például hogy ül. Ha szépen végrehajtja akkor megkaphatja. Ételt ne hagyj ott neki mint ahogy az előző hozzászóló is irta. Miután odaadtad az ételt vedd el tőle párszor hogy tudja hogy te vagy a vezér és te adod neki az ételt de elis veheted ha úgy tartja kedved. Ha mentek vhova mindig te mész be előbb és csak utána a kutya. Ha játszatok vmi játékkal, akkor a végén vedd el tőle...

Még rengeteg minden van ez csak egy pár volt.. Tartsd a kutyát szabályok szerint és nehagyd h megszegje őket! "Röviden" ennyi.. Sok sikert!:)

2009. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Ha nem is tudod kiolvasni, akkor legalább az egyik fejezetet olvasd el. Az leírja tömörebben, lépésről-lépésre, hogy mit hogyan kell csinálni (kb. 8 oldal). Ha követed amit ír, akkor állítólag 2 hét múlva már te leszel a falkavezér.

Nekem is tegnap volt 1 éves beagle kutyám és már csinálom vele kb. 3 hete. Azért van már javulás. Nem ugrál rám. És az autók sem érdeklik annyira. Kevésbé ugatós. És ha hívom már 90 %-ba visszajön. A pórázt még mindig húzza. Ha tanulunk, akkor jobban figyel.

Én csak ajánlani tudom.

2009. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mégis mivel foglalkozol, hogy nincs 2 órád elolvasni egy könyvet? Kényszermunkát végzel valahol?
2009. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem az jó amit az 1. válaszolo irt viszont olvastam h vki azt irta hogy ovatosan csapj rá ha hisztizik akor tényleg kell de elöbb győzőgy meg rola h nem bir beletörödni h nem az van amit akar ha elvesz valamit ami a tiéd és nem adja vissza akor az orára csapj KICSIT és ne máshova
2009. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!