Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őszintén, kinek honnan van a...

Őszintén, kinek honnan van a kutyusa?

Figyelt kérdés

Nem telt el még úgy nap, hogy itt ne jönne szóba, hogy honnan kéne venni kutyát. Sokan állítják, hogy csak tenyésztőtől vagy menhelyről szabad, szaporítótól semmiképp.


De most komolyan, kinek honnan van a kutyája? Mennyiért? Volt már komolyabb problémája, ami arra vezethető vissza, hogy nem megfelelő helyről vette?


Komolyan érdekel ez a téma, nem tervezek kutyavásárlást, de tényleg minden nap szóba jön, hogy mit, hogy kéne, de gondolom ezt kevesen tartják be.


2011. júl. 18. 18:51
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
Herosz állatotthon(Budatétény, Alle-tól 150-es busz). Nagyon barátságos hely. Az állatok be vannak oltva.
2011. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
10%
szaporítótól van, menhelyen is rengeteg olyan kutya van ami szaporítótól származik, és akkor mivan? semmi. Szaporítónál is rengeteg aranyos és játékos kutyát lehet kapni.
2011. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Kaptam unokatesómtól, de sima házi, nem képzett, keverék kutya.
2011. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

tenyésztőtől:

össz 5 kutyám van. Hármat 100 ezer forintért vettem 2-őt 250 ezerért. Minden kutyusom egészséges bár a legkisebbnek még csak a szemszűrésein vagyunk túl.

2011. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Világéletünkben csak menhelyi vagy befogadott kutyáink voltak. Most is az iszapkatasztrófából mentett blökink van.
2011. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
hát én az első kutyusom 'örököltem', mert mivel magyar vizsla és hajtják a vadászösztönök ezért elkapta mindig a nyulait az emberkének. de jól jártam mert teljesen ingyen adta a kutyust pedig fajtatiszta. de hát zavarta hogy nincsenek nyulai:) akkor volt tán 3éves, majd lettek kölykei és innen vannak a kutyáim!:) meg van egy tacsim aki pedig egy állatmenhelyről.
2011. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag menhelyről hoznék el kutyát.
2011. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
1 van tenyésztőtől, 1 az utcáról,egy pedig a vizsla fajtamentéstől.
2011. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
tenyésztőtől vettem 120 ezerért + fülvágás áráért :)
2011. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

én nem tudom minek nevezzem, honnan van:)

helyi újság, hirdetése

fajtatiszta labrador kölykök (nagyszüleim vették nekem a kutyust,9 éves voltam)

láttuk az anyát(törzskönyves, télleg labrador) elhoztuk a kölyköt. pár évvel később utánaolvastam, és rájöttem, hogy keverék(nem különösebben érdekel, ugyan úgy imádom, csak bosszant hogy volt pofája fajtatiszta labradoroknak árulni őket)

3 éves volt a a kutyi, amikor kiderült hogy epilepsziás, azóta naponta 2x kell beadni neki 2 különböző gyógyszert, élete végéig

2011. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!