Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hogyan győzzem...

Szerintetek hogyan győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
14/L vagyok nagyon szeretnék egy kiskutyát sajnos panelba lakunk de engem ez eggyátalán nem akadályozna meg egy kiskutya ellátásában. Hogyan győzzem meg őket hogy, képes vagyok gondoskodni egy kisállatról?
2011. jún. 20. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
panelba sztem inkább macskát érdekemes tartani, vagy vmi kisebbet. hiába vinnéd le a kutyát sétálni, sztem nem jó neki.
2011. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen kaptam kutyát,bár nekem az apukám is állatszerető. Először mutasd meg, hogy felelősségteljes vagy, fel tudsz kelni, ellátod a kötelességeidet,és mutatod,hogy nem fellángolás lenne az egész. Vagy ha olyan természetűek, akkor leültök,és komolyan megbeszélitek,hogy mik az elvárások, stb, és te cserébe mit nyujtanál.
2011. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja és 14 éves fiu vagyok
2011. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
legyen tengerimalacod én is panelba lakok és nemek az van 3 nagyon arik.11L
2011. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
panelba macskát?? na az durva...
2011. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én először tengerimalaccal kezdtem, és akkor megmutattam a szüleimnek hogy tudok az állatokról gondoskodni, és vettek nekem egy kutyát :)
2011. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
macskát? na az durva!
2011. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A macska nem jó (apu utálja őket) de a kutyával semmi baja. Nem szertnék kicsi állatot mert azzal nem lehet jáccani mert csak ottvannak az akváriumban és csak etetni pucolni kell őket és ráadásul az ilyen kis állatok nem is élnek olyan sokáig.Mindíg ugy gondoltam h mivel az a kutyan nagyon hűséges meg ilyenek ezért szeretnék eggyet és ha úgy döntenek a szüleim h vesznek egyet nekem akkkor mien fajtát ajánlotok ami kistestű és nem nagyon hosszúszőrű?
2011. jún. 20. 11:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is emeletes házban lakok nálunk is van bent egy kutya nagyon jól megvan szerintem az hogy panellakás az nem zárja ki hogy valaki kutyát tartson! Csak olyan kisebbfajtát kell választanod! És sajnos ha már kutyád van akkor nem úgy tudsz elmenni pl.: nyaralni stb. nagy felelősség egy kutya napjában többször kell sétáltatni és az elő időkbe még biztos a lakásba fog pisilni kakilni amit neked kell feltakarítanod!! A porszívózást is kell szeretned, mert akármilyen kutyát is választasz többször kell porszívózni a kutyaszőr miatt! Esetleg felmosni! Vagy pl. ha esik az eső akkor is kell vinni sétáltatni és akkor minden séta után jól átkel törölni a kutyát a tappancsait lemosni! Csak akkor vállalj kutyát a ha tisztában vagy a kőlelésegekkel is! És kész vagy rá!
2011. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!