Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A prémium minőségű tápok...

A prémium minőségű tápok TUTI, hogy EGÉSZSÉGESEK, és JOBB, mint házi koszttal etetni?

Figyelt kérdés

Mert ismerősöm azt mondja Ő dolgozott olyan gyárba, ahol gyártottak ilyen tápokat, és azt mondja beledarálnak csirkét, meg ilyen dolgokat.

És azt mondta, hiába Acana, meg Royal Canin, Orijen, Ő tudja, hogy ezekbe is van egy csomó darálék. Azt mondja, azért etetnek ennyien táppal, mert az emberek lusták, és azt hiszik, ha a kutya elé leba***ák akkor majd elvan intézve, az etetés és tuti jó a kutyának, mert olyan drágák, meg nagy nevük van.

Azt mondja, nem zárja ki, hogy vannak a tápokban vitaminok, amik jók, de tele van mindenféle darálékkal, ami nem éppen egészséges.

Szerinte nincs jobb annál, ha valaki vesz a kutyájának, húst, meg csontot, ilyesmik.

Azt mondja nem véletlen, hogy egy csomó kutya allergiás a nagy "prémium" tápokra, meg megy tőle a kutya hasa.

Akkor csak nem lehet olyan egészséges...


Bizonyítva van, hogy a prémium tápok csak és kizárólag egészséges, és jót tesz a kutyának?


2011. jún. 23. 20:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Igen, így már kerek a történet.

Annakidején mikor bejötta Pedigree száraztáp nagy számnak számított, majd elkezdték gyártani itthon is leromlott a minősége, majd elkezdték eukanuba-t forgalmazni Európában és ezen belül Mo-on is, arra tértünk át és annak ellenére, hogy sokak szerint túl alacsony fehérje és túl magas szénhidrát aránya nekünk bevált, ellentétben az Acanával.

2011. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Egészen egyszerűen túl vannak lihegve ezek a "szuperprémium"csodatápok.
2011. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb a változatos házi koszt...
2011. aug. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 rezangyi ***** válasza:
prémium táp jó.Én Acanat használok.Minden benne van ami a kutyának kell.A házikoszttal nem tudsz mindent megoldani. A legjobban bevált módszer. (legalábbis nekem) Acana egyik fele másik "házikoszt" egyszerre.Házikoszt alatt értem a húsokat időnként csontokat rizs tengeri hal néha egy tojás.Eredmény : makkegészséges kutya tele energiával csillog a szőre nem volt még beteg.Tökmindegy kinek mi a véleménye a bizonyos tápokról Pedigree egy fos tele színezékkel tartósítószerrel cukorral..és olyan büdös tőle a kutya szája mint a dögkút...Az Acanaban tökéletesen megbízom pontosan le van írva miből készül és ellenőrizve van nem mint egyes hulladék magyar termékek...
2011. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!