Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy 11-hónapos...

Juhász jani kérdése:

Szerintetek egy 11-hónapos német juhász kannal lehet már fedeztetést vállalni?

Figyelt kérdés
fontos lenne!!
2011. jún. 24. 09:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
75%

Könyörgöm csak egyszer nézd meg például az expresszen hány német juhászkutyákról szóló hirdetés van fent. Szinte a legtöbb. A fajtatisztákról szóló illetve ezek keverékéről szóló hirdetések. És nem kellenek. Nézd meg a Német juhászkutya fajtamentés oldalát. Akik saját pénzükön mentik az ilyen felesleges almokból megmaradt kutyákat. Csak mert "kell tőlük utód" vagy mert "egyik ismerősömnek van egy szuka német juhászkutyája". Nézd meg, hogy a menhelyeken fajtatiszta német juhászkutyák és keverékük vannak, akiket még nem tudtak elhozni a fajtamentők.

Most mondd meg. Miért kell ezt tenni a fajtával?

2011. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg kölyköket szeretnél, vegyél egy törzskönyves kutyát, vidd el tenyészszemlére, orvosi vizsgálatokra, keress egy ugyanilyen tenyészszemlés kutyát, és akkor áldásom a kölykökre.
2011. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
a kutyám törzskönyvezett szülőktöl van!! és nem a pénz miatt csinálom!!!a pénz nem érdekel!!
2011. jún. 24. 09:51
 14/65 anonim ***** válasza:
79%

Melyik kennelből való a kutyád?

Mi a célod ezzel a párosítással? Mik azok különleges tulajdonságok a szukában, illetve a te kan kutyádban, amiért pároztatni akarod őket?

2011. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
46%

"törzskönyvezett szülőktől van" Muhahahahaha!!!

Csak neked nem kellett a törzskönyv mert úgy 30 rugóval több lett volna, meg úgysem akarod kiállításra vinni, ugye? Át lettél verve barátom.

2011. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
nem kennelből van!! háztól van!!mondtam engem nem érdekel a pénz a fedeztetésért mert nem azért csinálom!!én kutyaszerető vagyok nagyon!!
2011. jún. 24. 09:55
 17/65 anonim ***** válasza:
73%

Igen, nem a pénz miatt, hanem a saját önző érdekeid miatt. Az meg már neked mindegy, milyen kutyák születnek majd, és mi lesz a sorsuk, valamint hogy nem lesznek-e betegek.

Ha szeretnéd a kutyádat, nem azt néznéd, neked mi a jó.

2011. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:

"én kutyaszerető vagyok nagyon!!"


Az. És még humorérzéked is van.

2011. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
73%

A TE KUTYÁD törzskönyves? És hajlandó vagy megcsináltatni a szűréseit és tenyészszemlére vinni? Ha ott azt mondják, hogy tenyésztésbe vonható, akkor majd 2 éves kora után.


Egyébként tudod hogy az elmúlt években hányszor hallottam, hogy "a szülők törzskönyvesek..." ?

Ez csak duma, NEM IGAZ! Aki törzskönyves kutyákat pároztat, az igenis kiváltja a kölyköknek is a törzskönyvet, mert 4-5 ezer forintról beszélünk, nem 20-30 ezerről.

Egy nagy büdös átverés, mert vagy nincs törzskönyvük, vagy nem mentek át a tenyészszemlén, vagy valami betegséget hordoznak, ami miatt nem is lehetett volna őket pároztatni.

Ha a kutyád szülei törzskönyvesek voltak, akkor a tiéd miért nem kapta meg? Ezen soha nem gondolkoztál?

2011. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:

[link]


ez a kutyám!!nem lettem áttverve láttam a törzskönyvet!!

2011. jún. 24. 09:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!