Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni a foxikról?

Mit kell tudni a foxikról?

Figyelt kérdés
tudom hogy olyan mint egy feltöltött elem
2011. jún. 24. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Mire vagy pontosan kivancsi?

Terrier, ez eleg sok mindent elmond: porgos, energia bomba, intelligens, akaratos, vadasz oszton. Kovetkezetes es hatarozott nevelest igenyel mert konnyen a fejedre nohet.

2011. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! pont erre voltam kíváncsi!!!!!
2011. jún. 24. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy sok időt igényel, mert ha unatkozik, akkor MINDENT megrág, legalábbis nálunk így volt. Egy igazi kis energiabomba, nálunk sokszor egy órás séta után még simán rohangált a kertben és nyúzta a másik kutyámat. :) Amúgy nagyon aranyos, ragaszkodó, rögtön az ölünkbe ugrott, amint leültünk.

Kis okos volt, sok mindent megtanult, de nagyon le kell kötni az agyát is, ha le akarod fárasztani.

2011. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jún. 27. 11:42
 5/6 anonim válasza:
a miénk nagyon nyugis , elvan magának semmit nem rág szét , sokat alszik , nem harapós , mindenkit szeret :D , a dokit jól tűri és a fürdést is
2011. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Lehet hogy későn írom de már mind1.

Az egy nagyon önfejű kutya van nekem is kettő és nagyon szeretni valóak! Ja és simán nekimegy egy 3-szor nagyobb kutyának is mint ő!

2012. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!