Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes kutyakölyköt adhatok...

6 hetes kutyakölyköt adhatok már gazdához?

Figyelt kérdés

(az én KÁJomat 4 hetesen kellett elvinnünk, tejpótlót kapott és semmi baja...)

de azért tuti ami száz, gondoltam megkérdezem.

már esznek szilárdat, de ha tehetik, még szopnának az anyjuk viszont már menekül előlük.

Holnap szeretne elvinni hármat a gyerekeinek egy anyuka. odaadhatom már?

Kell még nekik tejpótló, vagy jó a junior táp is?


Köszi a válaszokat!:)


2011. jún. 29. 14:33
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

18:02-es hozzászóló, köszönöm szépen, megnyugtató ezt a kedves választ olvasni.:)

Így fogok tenni, holnap halasztom a kórházat, amíg meg nem jön az anyuka, és "lecsekkolom", bár nem hiszem, hogy valóban valami állatkísérlethez kellenének a kölykök, inkább úgy éreztem a hangján, hogy komolyan vette a kérésemet, mert a hirdetés szövegében is azt írtam, hogy ahol egy elfér, elfér kettő is...:)

nyilván a gyerekekkel nézegették az oldalt, és nagyon belelkesültek...:)


Minden jót kívánok MINDENKINEK!:)

2011. jún. 29. 19:30
 32/35 anonim ***** válasza:
51%
A baj az,hogy a lelkesedéstől nem lakik jól egy kutya sem,nemhogy 3.
2011. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nem lehetne megoldani,hogy Te vidd őket házhoz az illetőhöz?
2011. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Elvileg lábra sem állhatok. Holnaptól nem tudom meddig leszek kórházban. Utána is kb. 1 hónapig nem hagyhatom el a házat. Szóval nem nagyon oldható meg.
2011. jún. 29. 19:56
 35/35 anonim ***** válasza:
A kockázat mindig ott van.Akkor is ha szerződést írnak.Nem hinném,hogy a mai világban,beszerez valaki,főleg egy többgyerekes anya,3 kutyát,ha nem tudja ellátni.50%esély van a jó,és a rossz végeredményre is.Bízzunk a jóban...
2011. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!