Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a kutyánk ne...

Mit tegyek, hogy a kutyánk ne a lábtörlőre az ajtóba feküdjön?

Figyelt kérdés
Arany húsom mindig az ajtóba fekszi a lábtörlőre. naponta többször is ki kell porolnom azt, s leseperni a teraszt. Elzárni nem akarom, ő is családtag. Örkbefogadtuk 2 éves kora körül. Nagy kutya lévén szó, egy berniről. Nappal ebben a melegben ásott a bokor aljában egy nagy gödröt, tényleg nagy, én is elférnék benne. :D Ez nem is baj, még így, hogy a bokor gyökerei is kint tengenek-lengenek. Csak amikor idejön drágám az ajtóba, miért is ne itt rázza magát le, meg hát itt fekszik és idehullik minden föld és por belőle. Esetleg lenne valamilyen szer esetleg amit odapermetezünk és ő nem szereti? Persze nem mérgezőt! Próbáltam keresni itt a neten, de nem jutottam semmire. Nagyon szeretjük, de ezt valahogy megszeretném oldani. Igazi kis kölyök még, bár már 5 éves. Elküldöm, elmegy előre a másik teraszra, de mihelyt bemegyek, látom figyeli az ablakot elöl, becsukom az ajtót, ő mintha gondolkodna, néz, elfordítja a fejét és határozottan feláll, és hallom, hogy döng az ajtó, a kutyuskám megint itt van. :D Nem tudok rá haragudni. :)
2011. jún. 29. 20:04
1 2
 11/12 juditk válasza:

Biztos hogy ott van legközelebb hozzátok.

Nem tudom, hogy esetleg üveg ajtóról van szó, hogy talán be is lát, és tud kukcskálni, hogy mi történik odabent. :)


A fém lábtörlő nem tudom mennyire fog beválni.

(bocsánat magamból indulok ki) én biztos nem vennék fém lábtörlőt, hogy ne feküdjön az ajtóba, bár az én kutyóm benti lakos.


Nekem labradorom van és képpes a küszöbre feküdni, kicsi korában is a frizbijén keresztbe feküdt úgy horkolt. :) Szóval őt abszolult nem zavarja ha valami nyom.

2011. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Műanyag az ajtó, s nincs rajta alul ablak, hogy belátna. Egyszerűen ott szeret feküdni, ha nem vagyunk kint. Férjem azt mondta felejtős a fém lábtörlő. :) Jó ez így ahogy van. Nem baj, akkor sepregetek továbbra ott is. :)
2011. júl. 1. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!