Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rühes a kutyám füle. Meddig...

Rühes a kutyám füle. Meddig fog tartani amig teljesen el nem múlik a rühesség?

Figyelt kérdés

Már kb. 4x voltam vele dokinál (mindig ugyan annál), mindig adott rá valamit, egy ideig el is múlt a rühesség, de eddig sajnos mindig visszajött. Holnap jön egy másik doki megvizsgálni a kutyust, ha megfelelően fogja kezelni, akkor meddig kell, hogy tartson egy kezelés?

Vagy inkább úgy kérdezem, hogy volt már a kutyátoknak ilyen problémája? Mi ilyenkor a teendő? Azt olvastam, hogy mindent ki kell tisztitani (amin alszik és amivel érintkezik) és hogy a kutyust aki mellette van ugyan úgy kell kezelni, mint azt, amelyik beteg (mert van egy másik kutyusom is). Lehetséges, hogy nem gyógyul meg????

Légyszives irjátok meg a tapasztalataitokat! Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 27. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meggyógyul...csak tényleg fertötleniteni ekkll körülötte mindent,és egy o doki sem árt.
2009. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is vissza-visszatér. Ami a legjobban bevállt az az ADVOCATE. Ezt a kutyus lapockái közé kell csepegtetni.

Sajnos ezeken a kutyusokon azért jön ki mindig, mert picit gyengébb az immunrendszerük. :(

2009. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi is az Advocatet használtuk, de visszajött. Előző válaszoló: és a te kutyádnak már elmúlt?
2009. márc. 27. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most mi "tiszták" vagyunk. Amit még elfelejtettem, hogy kipróbálhatjátok a Dexoryl fülcseppet. Ez gombás, bakteriális és parazitális fertőzésekre is jó, tehát fülrüh ellen is. És ilyenkor sajnos a felülfertőzések is kialakulhatnak (gomba, baktérium), azokat is kivédi. Mi legutóbb azzal kombináltuk az Advocate kezelést.
2009. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáljuk, köszi!
2009. márc. 27. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!