Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshire Terrier...

Amerikai staffordshire Terrier hasmenés, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

6 hónapos szuka amstaffom egyáltalán nem eszik tápot csak házikosztot és konzerves kaját, konzerves kaját adok neki, mióta azt adom neki volt hasmenése, és a füvet is rágcsálta valamint ivás után rögtön kiürítette a vizet. 5 hónaposan hoztam el egy szaporitótol ő csak a 6 hetes kötelező oltásokat adta be neki. Ha valaki azt mondja hogy féregtelenítést végezzem el, az legyen már szíves odaírni az árát is úgy nagyjából.


Üdv, Csaba.


2011. júl. 1. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Állatorvos, ő tudja mi a baja és h mennyibe kerülne a féregtelenítés.
2011. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"mióta azt adom neki volt hasmenése"

-hát akkor ne adj neki..

2011. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

lehet h a konzerveskajával volt a gond..

(az első hármat én írtam, csak találgattam, de az állatorvoshoz mindenképpen vidd el)

2011. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
konzervkaját és a házikosztot felejtsd el...normális tápot neki + a féreghajtás kb 300 Ft, de mindenképp beszélj az orvossal
2011. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és ha már a dokinál jársz, akkor az ivartalanításról is beszélgessetek
2011. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Féreghajtó tablettát 3 havonta kell kapnia, és nem csak akkor, amikor valami baja van.

Nagyjából 1000 ft lesz.

Remélem az elmaradt oltásokat pótoltad azóta.

2011. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kutyádnak minőségi táplálásra lenne szüksége: ebbe se a konyhai maradék, se a sz@r vizes - zsíros, tápérték nélküli konzerv nem tartozik bele. Minimum 1 éves koráig sokkal jobba kaját kellene ennél kapnia, mert hosszútávon ez komoly egészségügyi gondokat okoz.

Jó minőségű száraz táp, kiegészítve neki főzött, fűszer nélküli kajával és akkor majd nem fog fosni.


[link]

2011. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A féreghajtás olyan 300ft.
2011. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"konzervkaját és a házikosztot felejtsd el...normális tápot neki + a féreghajtás kb 300 Ft, de mindenképp beszélj az orvossal"


Féreghajtás 300 ft körül van, de max. 10 kilós kutyáig. 10 fölött már kettő, és igy tovább.

Az én amstaffom 32 kg, ezért egyszerre négyet kap.

Max. 1500 ft-ba beleférsz szerintem, de okvetlen vidd orvoshoz, majd ő megmondja mi a baja, és hogy mennyibe kerül.

2011. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha füvet rágcsál ,ég a gyomra. Minden kutya eszik füvet. Nekem is staffom van soha nem adtam neki házi kosztot , se konzervet .Csak száraz tápot kap, persze minőségit.Megkérdezel egy normális tenyésztőt ,állatorvost ő sem fogja ajánlani a konzerveket, főleg nem a tescoba kapható dolgokat!

A féregtelenités filléres dolog, vidd állatorvoshoz!

2011. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!